Vyhrajte balíček pochoutek Fitmin Snax pro svého pejska

Česká značka superprémiových krmiv Fitmin rozšiřuje řadu přírodních psích pochoutek Fitmin Snax. Vedle kostiček jsou nyní k dostání také menší, křupavé placičky Fitmin Snax Nuggets. O balíček těchto pochoutek můžete nyní soutěžit i vy.

Fitmin Snax 22

Pochoutky řady Fitmin Snax se vyrábějí v Orlických horách pouze z čerstvého masa a lehce stravitelné extrudované rýže. Pochoutka neobsahuje umělá barviva, konzervační látky ani jiné náhražky. Tuto odměnu se nemusejí bát podávat ani chovatelé, jejichž psi trpí alergiemi nebo přecitlivělostí na lepek. Fitmin Snax je totiž hypoalergenní a vyrábí se přírodním způsobem – sušením, s důrazem na kvalitu surovin. Prodávat se bude ve 4 variantách – s játry, kuřecím masem, jehněčím masem a zvěřinou.


skupinka5 800x387

„Kvalita běžně dostupných psích pochoutek v České republice není vysoká, často se setkáváme s pochoutkami plnými barviv, dochucovadel a solí. Proto jsme se rozhodli tento trend změnit a po loňském uvedení masových kostí Fitmin Snax přicházíme s novou, menší variantou pochoutek Snax Nuggets,“vysvětluje Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq a.s., výrobce značky Fitmin, a dodává: „Poctivé pamlsky vyrobené pouze z rýže a masa jsou na českém trhu poměrně raritou, takže věříme,
že naší snahu přinést psům opravdu kvalitní odměnu chovatelé ocení.“

Klíčové benefity pochoutek Fitmin Snax:

  • 100% přírodní produkt;
  • hypoalergenní;
  • vyráběny z vysoce kvalitního masa a extrudované, lehce stravitelné rýže;
  • bez barviv a příchutí;
  • bez konzervačních a umělých látek;
  • bez pšenice.

 

Pět z vás vyhraje balíček pochoutek Fitmin Snax Nuggets a Fitmin Snax Bones.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete na www.dokonalazena.cz  Nápovědu naleznete na www.fitmin.cz 

 

 

2FaceBookL

2YoutubeL

Fitmin Purity banner webu Fitmin Vzorek 120x600 V1

120x600 100kB Fitmin snack431