Všechny
 
 
Datum dotazu
Počet výsledků: 2487      Strana 1 z 50

Osvalení koně | 17. 1. 2017 7:01

Dobrý večer, moc děkuju za odpověd. Chci se zeptat jak zpátky začit klisnu nasvalovat, a zda je vhodné přidávat nějake další krmivo k nasvalení jako např. Rýžové otruby. Pokud ano jak to kombinovat s completem. Předem děkuju za odpověď.

vložil:  
Anna
 |  
email:  
toporcerova.anna@seznam.cz

Odpověď ze dne 17. 1. 2017 10:29

Přídávat denně cca 0,5 kg rýžových otrub k doporučené dávce s Fitmin COMPLETE můžete, záleží na aktuální kondici vašeho koně. Stabilizované a zgranulované rýžové oruby, doplněné o vápník a vitamín E, máme v sortimentu pod obchodním názvem Fitmin REFORMER. Rýžové otruby obsahují přírodní antioxidant gamma oryzanol s anabolyckým účinkem na svalovou hmotu a velmi efektivně působí na zlepšení kondice koní. Gamma oryzanol může být pro svou účinnost považován za nedovolenou látku u dostihových koní, ale rýžové otruby jsou velmi kvalitní doplňkové krmivo pro koně v rekonvalescenci nebo pro mladé koně připravované na aukce.  

granule pro psa | 11. 1. 2017 13:01

Dobrý den, váhám, jaké granule koupit pro moji Jackrussell teriérku. Je aktivní, běháme spolu 3-4x týdně vytrvalostní běhy, takže bych volila mini Performance, ale zároveň je měsíc po kastraci, a tak se bojím, aby netloustla...poradíte? děkuji

vložil:  
Martina Hrdličková
 |  
email:  
martina.hrdlickova@seznam.cz

Odpověď ze dne 11. 1. 2017 13:39

Performance jde více do svalů, než do tloustnutí, tedy pokud má pes příslušnou aktivitu. To Vy i Váš pes splňujete, proto doporučuji volit Performance.

Granule | 10. 1. 2017 11:01

Dobrý den. Máme 4,5 letýho černýho labradora - psa. Kupujeme celou dobu Fitmin For Life Adult Large breeds. Poslední dobou jsem si ale všimla, že chodí na stolici 3-4 krát denně - normální konzistence. Bez průjmu. S váhou problémy nemáme. Váží cca 30-32 kg. Veterinář nám ho vždy chválí :-) Jen nevím, zda jsou pro něj výživné, chodí na stolici hned po večeři, co ji sní. Je pravda, že má ale dostatek pohybu. Chodí každý den ven cca na hodinu, někdy i dvakrát denně. Máme třeba přejít na granule Fitmin For Life Adult all breeds? Nebo to na nic nemá vliv a není problém? předem mockrát děkujeme.

vložil:  
Andrea
 |  
email:  
Odehnalovaandrea20@seznam.cz

Odpověď ze dne 10. 1. 2017 12:53

Frekvence kálení není až tak moc důležitá. Mnohem důležitější je, že jsou výkaly formované a pes vypadá spokojeně. I frekvence se může časem změnit. Labradora já doporučuji krmit granulemi pro velká plemena, i když podle hmotnosti je možná již občas považován za středně velkého psa. Důležitá je náklonost plemene k problémům s klouby a tedy obsah chondroprotektiv v krmivu, což granule large breed obsahují, ale  all breed ne. Proto pokud pes jimé problémy nemá, dporučuji zůstat u granulí, které nyní používáte.

Kapsičky Fitmin | 9. 1. 2017 12:01

Dobrý den, jsou kapsičky Fitmin vhodné i pro koťata? Máme Mainskou, 6,5měsíce...

vložil:  
Lucie
 |  
email:  
lucie@antaresgroup.cz

Odpověď ze dne 9. 1. 2017 13:01

Ano, kapsičky Fitmin jsou určeny i pro koťata. Ať jim chutná!

Krmná dávka | 5. 1. 2017 23:01

Dobrý den, prosím o radu. V roce 2016 nám byla darována 16 letá kobylka teplokrevníka, bohužel až prohlídka veterináře ukázala, že je min. o 10 let starší. Původ kobylky je velmi složité ověřit, nicméně nadále po jejím původu pátráme. Ráda bych tímto požádala o pomoc při sestavení krmné dávky, tak aby se těšila dlouhému zdraví. V současné době je ustájena v pronájmu,kde dostává denně cca 10 kg sena, suché pečivo. Krmná dávka zřejmě nestačí, začíná ztrácet osvalení na zádech a bedrech. Nyní při hmotnosti odhadem 500 kg je krmena fitminem Hobby 2 kg denně ve 2 dávkách, seno zůstává stejně a přikoupili jsme fitmin len cca 200 g denně. Na přilepšenou mrkev, červená řepa, jablka, ovesné vločky. Kobylka je 2 x týdně ježděna, nepřetržitě ve výběhu, procházky, letní pastviny. Budu velmi vděčná za jakoukoliv radu jak správně krmit naší kobylku. Podle veterináře by mělo být vše dostačující.Moc děkuji.

vložil:  
Toporcerová Anna
 |  
email:  
toporcerova.anna@seznam.cz

Odpověď ze dne 6. 1. 2017 9:39

Pro koně v seniorském věku, je ideální, dobře stravitelné a živinově vybalancované krmivo, Fitmin COMPLETE. V denní dávce cca 2,5 kg, plus cca 10 kg sena, bude mít všechny důležité živiny, včetně minerálních láte a vitamínů, v optimální  hladině. Také bych doporučil kůru Fitmin REGENERATION. Tento doplněk obsahuje probiotika pro podporu trávení, antioxidanty pro ochranu buněk před působením a poškozením volnými radikály a také ostropestřec mariánský pro regeneraci jaterní tkáně.

irsky setr | 5. 1. 2017 10:01

Dobry den prosim o sdeleni vhodneho krmiva pro fenku irskeho setra stari 5 let. Zakoupili jsme vase granule for life adult large breeds a moc ji chutnaji. Nejsme si vsak jisti zda je toto krmivo pro velka plemena vhodne. Za odpoved predem dekuji.

vložil:  
Andrea Červinkova
 |  
email:  
andrea.cervinka@seznam.cz

Odpověď ze dne 5. 1. 2017 10:17

Tyto granule jsou vhodné, pokud navíc fence chutnají, je to super. Vím, že irský setr je na svoji výšku poměrně útlý a dosahuje hmotnosti kolem 30 kg a asi by se lépe hodilo krmit granulemi pro středně velké psy, ale není to až tak velká chyba, hlavně že chutnají a fenka se po nich cítí dobře. Je to krmivo kompletní, není třeba k němu nic přidávat, pouze když zjistíte, že se chování nebo třeba kvalita srsti nějak mění, tak zkuste třeba prémiovou řadu Fitmin a to již můžete koupit granule pro středně velká plemena..

Hubený kůň a častý průjem | 3. 1. 2017 10:01

Dobrý den, chci objednat pro 3letou kobylku, která má problém s hmotností a častým průjmem tyto produkty: FITMIN REFORMER a FITMIN GASTRO PROTECTOR. K tomuto bych přidala lněné semínko, pivovarské kvasnice, granule standard a vent. vojtěšku. Je tato kombinace vhodná? Předem děkuji za odpověď. Iva Píšová

vložil:  
Iva Píšová
 |  
email:  
ivapisova@seznam.cz

Odpověď ze dne 6. 1. 2017 9:26

Pro zlepšení kondice mladého koně je vhodné doplňkové krmivo Fitmin OPTI v dávce cca 1-1,5 kg. Přídavek Fitmin REFORMER také zlepšuje kondici, ale raději bych doporučil extrudovaný, dobře stravitelný bílkovinný koncentrát, OPTI s obohacením o aminokyseliny lysin a methionin. Bylo by třeba zjistit příčinu častého průjmu. Fitmin GASTRO PROTECTOR obsahuje probiotika, která jsou proti průjmu zpravidla účinná, ale záleží na konkrétní příčině. Také přídavek pivovarských kvasnic je vhodný nebo bílý jogurt s živou jogurtovou kulturou ( např. choceňský).  Vojtěška je také, pro zlepšení kondice, dobré doplňkové krmivo, ale neznám celkovou krmnou dávku, abych doporučil množství. Nezapomeňte na min-vit doplněk. např. Fitmin MULTI PLUS také obsahuje živou probiotickou skožku, vyvazovač mykotoxinů i nukleotidy a OMEGA 3 MK, pro posílení imunity.  

Pes přestal jíst granule | 2. 1. 2017 14:01

Dobrý fen, pejsek je samozřejmě odčervený. Chodíme pravidelně k veterináři. Hraje si, chodi ven, vše je jinak v pořádku. Myslíte, že by se davalo ještě odčervení zvlášť? Nebo zmenit na střední plemena - i přes to, že za necelé 2 měsíce přecházíme na dospělé

vložil:  
Petra
 |  
email:  
sestakova.p@email.cz

Odpověď ze dne 2. 1. 2017 14:25

Mnohem menší je rozdíl mezi granulemi pro štěňata malých a středně velkých plemen, než pro štěňata a dospělé psy. Nenavrhoval bych to, kdybych ty zkušenosti neměl. Už ve dvou případech z mého okolí to pomohlo. Štěněti prostě víc chutnaly granule pro středně velké psy, i když v jednom případě mohlo jít o závist, vzhledem k tomu, že chovatelé měli ještě štěně středně velkého plemene. Trochu mě ale zlobí to blinkání, o kterém píšete. Někdy se stává, že daný přípravek na odčervení nefunguje. Pak je nutné použít jiný. Zvracení šťáv může být způsobeno i nějakým předmětem nebo kusem hadru v žaludku. Štěně občas něco rozcupuje a pak kus toho sežere. Někdy i dlouho trvá, než se toho zbaví.

Pes přestal jíst granule | 2. 1. 2017 13:01

Dobrý den, chci Vás touto cestou požádat o radu. Máme doma Biewer teriéra - 7 měsíců. Dostává granule Fitmin Puppy pro malá plemena. Dávku vždy rozdělujeme do 3 porcí. Vždy, když jsem ji nasypala, granule ihned snědla. Někdy i štěkala, ať už jí granule dám. Poslední dva týdny mi přestala jíst. Vždy si jen k misce čuchne a jde pryč. Přestala jsem ji dávat pamlsky, stejně to nepomohlo. Většinou se nají až pozdě večer, když už má vážně hlad. Někdy i zvrací šťávy z hladu, ale to se stalo jen dvakrát. Prosím poraďte. Přestaly jí ty granule chutnat? Co dělat? Dekuji za odpověď. Šestáková

vložil:  
Petra
 |  
email:  
sestakova.p@email.cz

Odpověď ze dne 2. 1. 2017 13:43

Doporučuji návštěvu veterináře. To se mi nezdá. Mohly by to být škrkavky. Kdyby odčervení nepomohlo, napište. Možná by pomohla výměna granulí, třeba by lépe chutnaly Puppy granule pro středně velké psy. Záměna za granule stejného druhu, tedy pro štěňata, je lepší než granule úplně jiné značky, nebo granule pro jinou kategorii. Prvotní by ale mělo být to odčervení.

dávkování | 29. 12. 2016 16:12

když na obalu médium Puppy uvádíte že pes v dospělosti do 25kg má ve 2 měsících sníst 180-200g je denní dávka celková která se má rozdělit na 3-4 dávky ?

vložil:  
radek
 |  
email:  
radekkutej1988@post.cz

Odpověď ze dne 29. 12. 2016 17:35

Denní dávku pro dvouměsíční štěně  je opravdu nutné rozdělit nejméně na 4 části a postupně krmit během dne. Trochu mě překvapilo doporučení. Dle mého by měla být denní dávka pro štěně plemene v dospělosti o hmotnosti 25 kg vyšší, a to až 270 gramů.  Vámi uvedená dávka je tak pro štěně plemene v dospělosti 15 kg.

Granule řady Fitmin Dog for Life. | 28. 12. 2016 15:12

Dobrý den, Máme psa Bernského salašnického, bude mít 2roky a JE MENŠÍHO TĚLESNÉHO RÁMCE, jinak stále zdravý, veselý, velice živý, řádně odčervovaný. Od začítku mu kupujeme superprémiové granule Fitmin. Právě krmíme Fitmin Dog Maxi Maintenance. Po dosažení věku 2 let uvažuji o přechodu na granule řady Fitmin Dog for Life. Je to správná volba ? Nebo by na těch superprémiových ještě dokázal vyrůst a zmohutnět ? Děkuji. V. Kubant

vložil:  
Vladimir
 |  
email:  
kubant@tiscali.cz

Odpověď ze dne 28. 12. 2016 16:31

Já bych zůstal u chovatelské superprémiové řady, zvláště kdybych chtěl mít pěkného a zdravého psa, se kterým bych se nemusel stydět jít na výstavu psů. Nikde ale není psáno, že i takový může být pes po granulích řady Fitmin for Life. Z toho, že granule Fitmin for Life jsou levnější než Fitmin Dog Maxi Maintenance, je jasné, že ty dražší jsou vyrobeny z dražších a kvalitnějších surovin. Ve dvou letech se již růst zastavuje, ale mohutnět ještě pes může.

Konzervace Fitmin Purity? | 27. 12. 2016 22:12

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to vypadá konkrétně s použitými konzervanty u nové řady Fitmin Purity. Našla jsem tu odpověď z roku 2010, ale předpokládám, že jste za dobu již pokročili a konzervace již směřuje spíše k té přírodní? Složení Fitmin Purity je úžasné a moc chutná. Jenom aby tam nebylo moc těch ropných derivátů (BHA, BHT). Předem mockrát děkuji za informaci.

vložil:  
Landová Helena
 |  
email:  
hlandova@upcmail.cz

Odpověď ze dne 28. 12. 2016 16:39

Náš názor na konzervanty se nezměnil. Vždy je lepší, když se použije chemikálie, která i v malém množství omezí kažení a růst plísní, než když se v důsledku kažení vytvoří jiné, mnohem horší chemikálie a v důsledku růstu plísní se vytvoří toxiny, které jsou většinou karcinogenní. Konzervantů se nikdy do krmiva nedává tolik, aby to mělo na organizmus negativní účinky. Stabiliu krmiv podporují i některé přírodní antioxidanty.

stene Chodsky pes 3mesice | 22. 12. 2016 11:12

mam problem s krmenim nechce zrat granule krmim znackou Taste of Vild pritom je zvykly na granule po konzultaci s majitelem rika ze u nej nebyl problem s krmenim,nevim si rady pritom je hladovy mam obavy ze nebude prospivat vyvojove i zdravotne.

vložil:  
Lenka Kucerova
 |  
email:  
lenkaarex@seznam.cz

Odpověď ze dne 22. 12. 2016 12:51

Nechutenství může být příznakem nějaké nemoci (v tom případě by měl poradit veterinář na základě důkladného celkového vyšetření), ale také problémem samotného krmiva. Předpokládám, že myslíte krmivo Taste of the Wild a s označením Puppy. Na internetu jsou o složení a kvalitě tohoto krmiva jen kusé informace a navíc jeho cena je velmi vysoká!!! Je to krmivo, které obsahuje ryby. Už podezřelé je to, že pro štěňata jsou obsaženy jen ryby a navíc není specifikované jaké ryby a k tomu je dodáno losos. Losos pro lidský konzum bývá kvalitnější, ale pochybuji, že pro psy dodávají jiné lososy než z umělého chovu. Rybí maso jinak psům voní než např. drůbeží a také má větší sklony ke kažení. Pak je dobré zkusit granule úplně čerstvé, nebo jinou značku. Řadu Fitmin plně doporučuji.

Výživa koně při obsedání | 14. 12. 2016 22:12

Dobrý den, přivezla jsem si 3,5 letou klisnu z odchovu. Nyní s ní začínáme pracovat-obsedat. Chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné krmit Fitmin Junior? Popř. jaké jiné doporučujete. Děkuji Blechová

vložil:  
barbora blechova
 |  
email:  
barborablechova@seznam.cz

Odpověď ze dne 6. 1. 2017 9:12

U koně, který začíná pracovat, můžete přejít na Fitmin SPORT. Záleží na kondici koně a jestli ještě potřebuje příkrm pro dokončení růstu a vývoje, můžete ještě přidávat cca 0,5-0,75 kg Fitmin OPTI.  

performance mini po kastraci? | 5. 12. 2016 13:12

Sobrý den, mám 3 letou fenu JRT, která je aktivní- vytrvalostní běh až 4x týdně, ale je krátce po kastraci. Je pro ni vhodné krmení performance mini? Děkuji

vložil:  
Martina Hrdličková
 |  
email:  
martina.hrdlickova@seznam.cz

Odpověď ze dne 6. 12. 2016 20:53

Ano, toto krmivo je vhodné. Spíš bych doporučil trochu ubrat v tom běhu, když je krátce po kastraci. Ale jak znám JRT, tak stejně v aktivitě nepoleví.

Výrobok fitmin Selen E | 30. 11. 2016 13:11

Aké je prosím dávkovanie,? Pre dospelého kona

vložil:  
Saša
 |  
email:  
info.lsranch@gmail.com

Odpověď ze dne 1. 12. 2016 8:43

Doporučená denní dávka Fitmin Selen E je 50 g. 

fitmin medium puppy | 29. 11. 2016 11:11

dobry den chtel jsem se zeptat jestli vydrzi 15kg pytel pro stěně madarskeho ohare (jestli se nezkazi)

vložil:  
radek
 |  
email:  
radekkutej1988@post.cz

Odpověď ze dne 29. 11. 2016 12:01

Vydrží, za normálních podmínek jistě vydrží kvalitní. Krmivo obsahuje antioxidanty, které zaručují dlouhodobější stabilitu. Je třeba granule skladovat v suchu a chladu. Je dobré pytel zavírat pomocí zipu, kterým je vybaven. Pokud se zip poškodí, lze vrchní konec přehnout a zachytit nějakým kolíčkem.

krmná dávka | 22. 11. 2016 8:11

Dobrý den. Kolik gramů krmiva za den by měl mít 2 měsíce starý trpasličí jezevčík? Děkuji.

vložil:  
Lally
 |  
email:  
vera.co@seznam.cz

Odpověď ze dne 22. 11. 2016 9:03

Odhaduji to na 80 g denně. Je to hodně málo v souvislosti s tím, že tu dávku by bylo dobré rozdělit ještě na 4-5 dílů. Každopádně doporučuji dát do misky trochu více a čekat, až štěně přestane žrát. V tu chvíli mu misku odeberte. Další porci dostane až za několik hodin. Tím ho naučíte, že si bude samo regulovat příjem.

Granule | 20. 11. 2016 17:11

Dobrý den, uvažuji o zakoupení granulí Fitmin pro fenu německého ovčáka st. 2,5 roku. Obsahuje řada Medium doplňky na klouby? Podle popisu složení jsou až u řady Maxi, která je od 35kg váhy? Děkuji

vložil:  
Nový
 |  
email:  
weert@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 11. 2016 11:47

ŘADA MEDIUM KLOUBNÍ VÝŽIVU NEOBSAHUJE.  Protože plemeno NO patří mezi plemena s vyšší pravděpodobností dědičných problémů s klouby, doporučuje se kloubní výživu přidávat. Máte 2 možnosti. Zvolit krmivo řady  MAXI (hmotnost 35 kg je orientační, fence můžete krmit MAXI bez obav), nebo krmit řadou MEDIUM, ale přídavek FITMIN KLOUBY přidávat v doporučeném množství vždy jedno 350 g balení jednou za půl roku. Já se přikláním k druhé variantě. Důvodem je to přerušení, které já považuji za lepší, než stálá pravidelná dotace kloubní výživy. Organizmus si totiž na stálou dotaci může zvyknout a pak vyžadovat vyšší dávku. To ale není obecná záležitost, spíše jde o vlastnost některých jedinců.

Dávkování krmiva | 19. 11. 2016 18:11

Dobrý den. Mám 4 měsíční štěně border kolie a nevím dávkování nebo denní dávku krmiva medium Pupy. Za odpověd´ předem děkuji.

vložil:  
Pavel Novotný
 |  
email:  
paja.novota@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 11. 2016 12:04

Denní spotřeba granulí Fitmin u takového štěněte je zhruba 250 gramů. Dávku upřesníte tak, že misku s granulemi štěněti odeberete jakmile přestane žrát. Doporučuji pro takový věk štěně krmit nejméně 3x denně: ráno, když přijdete z práce a večer. Součet dá denní krmnou dávku. Neměla by však překročit  300 g, aby štěně zbytečně netloustlo. To poznáte pohmatem na žebra.

Leonberger | 16. 11. 2016 22:11

Dobry den?budeme mít stenatko leonbergra,chovatelská krmí Fitmin maxi pupy.chtěla jsem se zeptat ma rozdíl mezi fitmin maxi puppy a fitmin for life.a čím by jste mi doporučovali pokračovat. Děkuji Zbynova

vložil:  
Zbynova Veronika
 |  
email:  
Vjakubcova@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 11. 2016 11:58

Já bych rozhodně volil Fitmin maxi puppy. Fitmin for life také není špatné krmivo, ale už z ceny je patrné, že obsahuje levnější komponenty. Pokud přesto zvolíte Fitmin for life puppy, pak v 5 m,ěsících věku přejděte na Fitmin for life Junior large breed.

granule | 14. 11. 2016 13:11

Dobrý den, ráda bych pořídila granule pro kočičku - kastrovanou - máte větší výběr, nebo je pouze drůbeží? Je možné zakoupit menší balení než nabízíte - 10 kg? Co když ho kočička nebude žrát...?

vložil:  
Pavlína Jelínková
 |  
email:  
pavlus.jelinkova@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 11. 2016 12:12

Výběr je samozřejmě větší. Drůbeží je ale nejžádanější. Můžete zvolit granule s lososem (Fitmin Adult Salmon), případně krmit vždy jeden pytel s drůbežím masem, následně s lososem a pak zase s drůbežím. Já to také tak občas pro svoje kočky zkombinuji. Pokud je kočička kastrovaná a má sklon k nadváze, doporučuje se krmit Fitmin Solution Weight control. Můžete také zvolit novou řadu Purity Holistic Cat Food line, která obsahuje různé druhy masa: rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřina, jehněčí, králičí, vepřové. Menší balení není dobré, protože návyk na nějaké krmivo trvá delší dobu, resp. účinek krmiva se projeví po delší době.

Fitmin horse Reformer rýžové otruby 25kg | 3. 11. 2016 9:11

Dobrý den, jsme internetový e-shop zabývají se prodejem krmiv pro zvířata. www.krmiva-andy.cz Bohužel nám náš velkosklad sdělil, že granule fitmin si budete prodávat sami. Ráda bych se zeptala na Vaše obchodní podmínky a cení. Dále mám poptávku na 8 pytlů Fitmin horse Reformer rýžové otruby 25kg a nevím kde jej sehnat. Děkuji za radu. S přátelským pozdravem. tel.:732169377

vložil:  
Radka Sikorová
 |  
email:  
info@krmiva-andy.cz

Odpověď ze dne 21. 11. 2016 8:51

Kontakty na naši distribuční síť najdete na http://www.fitmin.cz/kontakty.html . Váš region má na starost paní Lenka Velebilová, tel. 777 552 242. S ní si domluvíte všechny obchodní podmínky. 

Dibaq Multi 20kg | 2. 11. 2016 15:11

Dobrý den,je u Vás možno koupit tento výrobek?nenašla jsem jej na stránkách v nabídce.Děkuji,Špurková.

vložil:  
Jaroslava Špurková
 |  
email:  
spurkovi@volny.cz

Odpověď ze dne 3. 11. 2016 8:44

Inovací našich doplňkových krmiv pro koně, která proběhla koncem lońského roku, došlo, mimo jiné, ke sloučení dvou minerálně vitamínových doplňků se stejným určením,  Fitmin MULTI a Fitmin GLOBAL do jednoho, Fitmin MULTI PLUS. V tomto granulovaném doplňku jsme spojili benefity původních krmiv a to je obsah stopových prvků v organické  formě, obohacení o živou kvasinkovou kulturu Saccharomyces, o nukleotidy, vyvazovač mykotoxinů a navíc přidali Fitmin Faktor s manamoolysacharidy a OMEGA 3 MK. Všechny tyto benefity podporují imunitu a zdraví koní. Tím, že jsme zvýšili koncentraci živin, je nižží doporučená denní dávka  50 - 80  g. Snížením denní dávky je denní náklad v Kč srovnatelný s cenou původního Fitmin MULTI. Touto inovací jsme našim zákazníkům v novém produktu Fitmin MULTI PLUS  připravili daleko kvalitnější složení za velmi dobrou cenu. 

granule | 2. 11. 2016 12:11

Dobrý den. Mám doma border teriéra a ovčáka. Oběma kupuji granule Fitmin - mini maintenance a maxi maintenance. Ovčák baští dobře, ale teriérovi ty malé granule moc nejedou. Když ale zbude něco po ovčákovi, tak to hned dojí. Je možné dávat tak malému plemenu velké granule, samozřejmě s ohledem na gramáž nebo jsou v granulích takové rozdíly? Děkuji. S pozdravem a přáním hezkého dne Jandáčková

vložil:  
Lucie Jandáčková
 |  
email:  
selma.007@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 11. 2016 12:24

To se často stává, když máte dva či více psů různé velikosti. Jeden závidí druhému a chce to, co má ten druhý. Většinou menší psi chtějí krmivo těch větších. Krmení jinou velikostí granulí není takovou chybou, jako krmení pro jinou věkovou kategorii psa, nebo psa s velmi odlišnou aktivitou. Nebojte se toho a klidně krmte malého border teriéra granulemi pro NO. Pro zdůvodnění si můžete říci, že pytel rychleji zkrmíte a tak se budou granule méně kazit, resp. aroma po otevření pytle tak rychle nevyprchá.

Procenta masa | 31. 10. 2016 18:10

Dobrý den, měla bych dotaz na složení u granulek Fitmin. Například u Fitmin dog for life adult: maso (čerstvé maso /drůbeží, vepřové, hovězí/ - 20%, sušené drůbeží maso 22%, hydrolyzovaná drůbeží játra 3%),.... Znamená to tedy, že obsah masa a jater je v granulkách 45%? Nebo to, že z celkového obsahu masa je 20% čerstvé maso, 22% sušené maso a 3% játra? Předem díky za ujasnění :).

vložil:  
Karolína Klváčková
 |  
email:  
karlianka@seznam.cz

Odpověď ze dne 31. 10. 2016 21:43

Ano, je tam dohromady 45 % masa a jater. Je to ale ještě trochu jinak. Ty hodnoty jsou uváděny v čerstvém stavu, ne v sušině. Sčítat se sice dají, ale není to přesné. TAk je to ale nastaveno u všech krmiv, nejen značky Fitmin. Rozhodující je obsah živin.

Krmná dávka | 25. 10. 2016 18:10

Dobrý den, máme podílovou arabskou kobylku na vytrvalostní tratě. Běhá tratě až do 100 km. V sezóně krmí mě fitmin training/racing plus extrudované energy a mimo sezónu fitmin musli plus training. Ráda bych se ale zeptala na váš názor na denní krmnou dávku pro koně v takovéto zátěži? V sezóně je v pohybu praktick každý den (najde okolo 100 km za týden) plus jednou za tři týdny až měsíc jde těch 80-100 km v závodě. V zimě je zátěž samozřejmě o něco menší, ale chodí 2x týdně na jízdárně a dvakrát týdně ven na delší trať, ale klidnějším tempem. Prosila bych o upřesnění dávky na sezónu i mimo ni a popřípadě správný poměr kombinovaných krmiv. Předem velice děkuji.

vložil:  
Lenka Zajícová
 |  
email:  
zajicova.zajic@gmail.com

Odpověď ze dne 27. 10. 2016 15:03

Pro dospělého koně, lehkého  typu, o hmotnosti 420 kg, trénovaného pro vytrvalost, při potřebě energie cca 110 MJ , může být celková denní dávka sestavena z  6 kg lučního sena, 1,5 kg ovsa, 1,8 kg Fitmin TRAINING, do 1 kg Fitmin ENERGY, cca 3 dcl rostlinného oleje. Samozřejmostí je přístup k solnému lizu a přidávat elektrolyty. Nebo při stejné potřebe energie  6 kg lučního sena, 2,6 kg Fitmin RACING a 0,75 kg Fitmin ENERGY.  V období, kdy pracujete méně, snižujete hlavně dávku energetických krmiv, ovsa a Fitmin ENERGY a hlavním měřitkem je kondice a hmotnost koně. 

rotvajler | 23. 10. 2016 11:10

Dobry den mame pulrocni fenku rotvajlera bez ocasu a na zadku u ty mrkvicky se ji udelali bolaky jako stroupky a ona si to porad hryze co to muze bejt.dekuji Veletova.

vložil:  
petra veletova
 |  
email:  
petra.veletovaa@seznam.cz

Odpověď ze dne 25. 10. 2016 18:15

S takovým problémem je nutné navštívit veterináře. Veterinář zjistí příčinu, poradí, co na to dát, případně zapůjčí límec, který zamezí fence, aby si to kousala nebo lízala.

Granule pro štěňata | 20. 10. 2016 23:10

Dobrý večer v náhledu je u granulí Fitmin medium puppy a Fitmin for life puppy all breeds popis složení ale po vložení do košíku je popis přesně opačný - takže který popis složení je správný? Děkuji za odpověď.Doupovec.

vložil:  
Miroslav Doupovec
 |  
email:  
midoup@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 10. 2016 10:32

Snažil jsem se chybu najít, ale nenašel jsem. Tedy pokud jste opravdu psala o složení. Mně se to zobrazuje správně. Teoreticky by chyba ani neměla nastat, protože je to provázané. Možná jste to špatně zadala.  Na Fitmin for life puppy all breeds se totiž ani nic neobjeví, protože správný název je Fitmin dog for life puppy. Pokud jste chybu opravdu našla, prosím, pošlete mi email s detaily na rlocke@volny.cz. Děkuji.

sponzor | 20. 10. 2016 16:10

Dobrý den,chci vás požádat o sponzorství,Máme 4 koně které závodí Vytrvalost kde se jim daři. Krmíme pul roku fitmin training-25-kg kde se nám ukazali vyborné výsledky,měli jsme už kobylku ve vytrvalosti stupeň L (60km) kde výhrala 3 místo.pokračujeme dál v krmeni. Fitmin použiváme jak pro koně do sportu tak pro hříbě a koně v klidovém režimu. Prosím o sponzorstvi v našem sportu kde jsme v začatcich ale díky dobré stravě pro koně a dobrý trenink se bude dařit dál. Děkuji za předčtení a jakoukoliv odpověd pěkný den Lenka

vložil:  
Lenka Sittová
 |  
email:  
sittova.lenka@seznam.cz

Odpověď ze dne 21. 10. 2016 9:01

Možností formy sponzorství, nebo nějaké podpory, může být více, ale vždy záleží na tom, jak je takové partnerství výhodné pro obě strany. Zájemců o sponzorování máme opravdu mnoho, ale nelze vyhovět všem. Proto je vždy nezbytná naše návštěva ve stáji zájemce a osobní projednání konkrétních možnosti spolupráce.       

Lososový olej dávkování | 20. 10. 2016 14:10

Dobrý den, zakoupila jsem Lososový olej Fitmin pro psy a nevím si nějak rady s dávkováním. Mám psy o váze 30kg a 24kg. Dávkování je 12ml pro jednoho a 8ml pro druhého psa, ale na odměrce oleje začíná dávka až od 10ml. Jak tedy nadávkovat třeba 4ml pro psa do 12kg?

vložil:  
Petra
 |  
email:  
petravejce@seznam.cz

Odpověď ze dne 25. 10. 2016 18:18

Nezbyde nic jiného, než to odhadnout. O trochu zvýšená nebo snížená dávka tolik nevadí.

granule | 17. 10. 2016 21:10

Dobrý den, jak jsou velké granule typu Fitmin Dog for Life Dog Adult Large breed a Fitmin Dog for Life Dog Adult Large breed (v cm). Máme bernského salašnického psa, přestal žrát původní granule, tak chci koupit vaši značku. Rozmýšlím se mezi výše uvedenými typy. Děkuji za brzkou odpověď. Skácelová

vložil:  
Skácelová
 |  
email:  
evaskac@seznam.cz

Odpověď ze dne 18. 10. 2016 9:18

Četl jsem Váš dotaz několikrát, ale rozdíl mezi názvy granulí Fitmin Dog for Life Dog Adult Large breed jsem nenašel. Předpokládám ale, že jste měla na mysli rozdíl mezi ALL a LARGE. Rozdíl je v tom, že ty, které jsou označeny jako ALL jsou určeny pro psy do 40 kg a ty LARGE pro psy na 40 kg. Podíváte-li se na dávkování, je pro psy o hmotnosti 40 kg stejné, tedy 410 gramů. Protože hmotnost není standardem určena, nemohu vědět, kolik váží Váš pes. Já bych to odhadoval spíše na granule LARGE.

Hypoalergenní | 17. 10. 2016 20:10

Dobrý den. Mohu se zeptat, zda neplánujete výrobu hypoalergenních granulí bez obilovin a soji? Děkuji

vložil:  
Lukáš
 |  
email:  
Luccco@seznam.cz

Odpověď ze dne 18. 10. 2016 9:27

Z tohoto pohledu můžete být klidná, granule Fitmin pro kočky obiliviny ani soju neobsahují. Na rýži, kukuřici a obilné klíčky kočky alergické nebývají. Obilné klíčky se mezi obiloviny nepočítají, navíc jsou zdraví velmi prospěšné. 

Fosfor | 17. 10. 2016 10:10

Dobrý den V jakém Vašem krmném doplňku je nejvíce fosfuru? Doplněk bude krmen dospělému koni. Děkuji Veronika

vložil:  
Veronika
 |  
email:  
veronikasotolova@gmail.com

Odpověď ze dne 17. 10. 2016 14:39

Obsah fosforu v Fitmin MULTI PLUS je 23 g/kg, ve Fitmin ACTION je 27 g/kg, a nebo  Fitmin CONTROL ( krmivo pro s nízký obsahem škrobu pro obézní koně nebo pro koně po schvácení , doporučená denní dávka 0,2 kg), které lze použít jako minerálně vitamínový doplněk k dalším složkám krmiva ( jádro, vojtěškové úsušky, otruby,...), obsahuje  44 mg/kg. 

Vzorky | 13. 10. 2016 18:10

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda by bylo možné zaslání nějakých vzorků krmiva. Mám dvě kobylky jedna A1/1 5let po dostihové kariéře druhá klusačka 12 let. Obě kobylky bych ráda na jaře připustila a hledám pro ně vhodné krmení ale mám problém s tím že plnokrevná kobylka mi jen tak něco nebaští proto bych byla ráda pokud by bylo možné zaslání nějakých vzorků na vyzkoušení. Jinak obě kobylky zatím chodí pod sedlo na hobby úrovni. Děkuji Křížová

vložil:  
Simona Křížová
 |  
email:  
shakespeara@seznam.cz

Odpověď ze dne 17. 10. 2016 8:03

Napište si na e-mailovou adresu  vzorek@dibaq.cz o bezplatné zaslání vzorků doplňkových krmiv  pro koně. Pro vaše koně mohu doporučit extrudované krmivo Fitmin COMPLETE, nebo granulovaná krmiva Fitmin HOBBY nebo Fitmin SPORT.  Vyzkoušet můžete i krmiva typu musli, Fitmin IDEAL nebo Fitmin MEADOW. Všechy uvedené směsi jsou spolu s pící sestaveny jako krmivo kompletní, včetně optmálního zastoupení nezbytných mineralních látek a vitamínů a jsou obahacena o Fitmin Faktor, kompelx biologicky účinných látek, nukleotidy a Omega 3 MK pro podporu imunity a vyvazovač mykotoxinů.  Více informací o krmivech Fitmin pro koně na http://www.fitmin.cz/kone.html.

Štěně německého ovčáka | 13. 10. 2016 11:10

Dobrý den. Máme fenečku německého ovčáka, zítra jí budou 2 měsíce. Můžete mi poradit jaké máme zvolit krmivo? Máte i odměrky ať se nemusí vážit? Děkuji, Eva Parašínová

vložil:  
Eva Parašínová
 |  
email:  
eva.parasinova@seznam.cz

Odpověď ze dne 13. 10. 2016 13:21

NO se pohybuje na hranici mezi středním a velkým psem. Obvykle se doporučuje pro fenku krmivo Medium, pro samce Maxi. Také záleží na genetickém zatížení přípbuzenstva fenky na vady kloubů, pokud tam zatížení je, tak volit Maxi, protože krmivo Junior, které se doporučuje krmit od 5 měsíců věku, obsahuje chondroprotektiva na výživu klubů. Do věku 5 měsíců je rozdíl minimální. Odměrky jsou skladem http://eshop.fitmin.cz/cz/Produkty/Detail/MKT-FITMIN-Odmerka-dog?searchThisString=Odměrka. Můžete si ji objednat spolu s krmivem, případně si o ní můžete napsat, pokud uvedete svojí adresu.

Fitmin Dog Medium Maintenance | 12. 10. 2016 20:10

Dobrý den, prosím o informaci, jakou velikost mají uvedené granule v nadpisu. Děkuji Kokořová

vložil:  
Petra Kokořová
 |  
email:  
kokorova.p72@seznam.cz

Odpověď ze dne 12. 10. 2016 21:46

Jedná se o trojúhelníkový tvar, 19,5 mm, průměrná měrná hmotnsot 460 až 470.g/ l.

Granule | 10. 10. 2016 20:10

Dobrý den,potřeboval bych poradit,jaké krmení fitmin pro mou roční fenu středoasijského pasteveckého psa,mám na mysli granule.Děkuji Kůs

vložil:  
Kůs
 |  
email:  
b.kus@seznam.cz

Odpověď ze dne 10. 10. 2016 21:15

Vřele doporučuji koupit granule Fitmin Maxi Junior. Pro velká plemena jsou svým složením ideální. Doporučují se krmit až do věku 18 měsíců. Takže pokud fence zachutnají, máte na půl roku po starosti. Následně doporučuji přejít na Fitmin Maxi Maintenance, případně na jiné krmivo s ohledem na aktivitu či stav reprodukce feny.

kukuřice | 10. 10. 2016 19:10

Dobrý den, ráda bych se zeptala proč přidávate do granul kukuřici. Koupila jsem Fitmin Maxi Junior ve kteých je 75 % masa, myslím si že to to škoda přidávat kukuřici do tak kvalitních granul. Na obalu není psané kolik procent obsahuje kukuřice v granulých. Děkuji za odpověď

vložil:  
hana tomanova
 |  
email:  
hana.tomanova2005@volny.cz

Odpověď ze dne 10. 10. 2016 21:03

Proč myslíte, že by tam kukuřice neměla být? I kukuřice se počítá mezi kvalitní krmiva. Navíc není kukuřice jako kukuřice. Kdybyste viděla kolik různých hybridů kukuřice se pěstuje a jak odlišné vlastnosti a složení zrna jednotlivé hybridy mají. Všimněte si také, že před kukuřicí je uvedena rýže, což znamená, že rýže je tam více. Další důležitý údaj je, že ve složení nenajdete pšenici ani další kalsické obiloviny, na něž mají někteří psi alergii. Na obalu konkrétní obsah není, protže ten se nepíše. Záleží na konkrétním složení komponentů, které pak musí dát živinové složení, tedy nutriční hodnotu. Ta je podstatná, ta musí být přesná. ta se kontroluje.

Granule pre psov | 9. 10. 2016 18:10

Dobrý deň, volám sa PaedDr.Gerhard Dzian a som chovateľom RTW už takmer 20 rokov. Moja CHS je Gero-dogs. Vyskúšal som Vaše granule a pozdávajú sa hlavne mojim zvieratám. Viete si predstaviť vzájomne prospešnú spoluprácu? Ak áno, preverte si moje výsledky a navrhnite podmienky. S pozdravom Gerhard Dzian

vložil:  
Gerhard Dzian
 |  
email:  
gero-dogs@gero-dogs.sk

Odpověď ze dne 9. 10. 2016 18:57

Na Vaše web stránky jsem se díval. Nepochybuji, že jste dobrý chovatel. Spolupráce se ale odvíjí trochu jinak. Nenavrhují se podmínky, ale nabízí se činnost, např. ukázky, propagace, pořádání akcí apod. Nenabízí  firma, nabízet máte Vy. Spolupráce bývá dlouhodobá a když je efektivní, prohlubuje se. Předpokladem je i odběr krmiva Fitmin delší dobu, nejen zkouška, jestli psů chutná. Co víc bych Vám k tomu měl říci. Bude záležet hlavně na Vás.

Fitmin Maxi junior | 8. 10. 2016 14:10

Dobrý den, všude uvádíte, že Vaše krmiva obsahují látky pro optimální vývoj kloubů, ovšem vůbec nikde v žádném složení se o těchto látkách dočíst nedá. Konkrétně mám na mysli krmivo Fitmin Maxi junior. Zajímá mě přesné složení těchto látek na kilogram krmiva. Děkuji za odpověď. S pozdravem Ing. Radka Bayerová

vložil:  
Radka Bayerová
 |  
email:  
bayerova4@seznam.cz

Odpověď ze dne 8. 10. 2016 15:42

Když si otevřete na web stránkách konkrétní krmivo a následně kliknete na složení, tak informace o chondroprotektivech tam jsou. Je tam u granulí Fitmin Maxi Junior uveden glukosamin (0,03 %) a chondroitin-sulfát (0,025 %), I u jiných krmiv Fitmin Maxi je složení uvedeno.

Musli | 5. 10. 2016 15:10

Dobrý den, musli Meadow doporučujete i pro chovné klisny, ale obsahuje sladový květ, který nesmí. Jak tomu mám rozumět? Děkuji za odpověď

vložil:  
Aneta
 |  
email:  
kratochvilova.aneta@centrum.cz

Odpověď ze dne 6. 10. 2016 10:18

Sladový květ je velice kvalitní zdroj dusíkatých látek, nebo podle novější terminologie hrubého proteinu, což je jedna z podstatných živin pro chovné klisny. Dále obsahuje vitamíny A, B1,B2, B6, kyselinu pantotenovou, nikotinamid, biotin, inositol, kyselinu listovou,  a vitamíny C, D a E. Je to dietetická a zchutňující surovina s příznivými účinky na laktaci. Vhodné je přidávat sladový květ i mladým koním v období růstu a koním rekonvalescenci pro zlepšení kondice. Pro všechny tyto případy a kategorie koní je vhodné krmivo typu musli, Fitmin MEADOW, i když sladového květu obsahuje jen necelé 4%.  

Fitmin solution lamb and rice | 3. 10. 2016 11:10

Dobrý den, od kolikátého měsíce věku je vhodné krmivo fitmin solution lamb and rice? Mám fenku- velké plemeno (rhodesian ridgeback), momentálně má 18 měsíců a je tedy stále ve vývinu.

vložil:  
Sophia Rakušanová
 |  
email:  
Rakusanovasophia@gmail.com

Odpověď ze dne 3. 10. 2016 14:01

V podstatě toto krmivo u velkého plemene psa můžete krmit už od 5 měsíců jeho věku.

Jaké granule | 26. 9. 2016 20:09

Dobrý den, máme 4,5 letého JR teriéra, kterého krmíme Royal Canin granulemi. Chtěla bych přejít na granule s vyšším podílem masa (nejraději má hovézí). Ráda bych zkusila vaší značku, ale nevím které. Je možné zaslat i vzorečky? Je hodně vybíravý a kromě svých granulí a vařeného nebo syrového masa nic nechce. Děkuji moc předem za odpověď. Ilona Farkašová Vančurova 149 563 01 Lanškroun

vložil:  
Ilona Farkašová
 |  
email:  
Ilcaboris@gmail.com

Odpověď ze dne 2. 10. 2016 8:27

Vzorečky obdržíte. Fitmin má granule velmi chutné, ale nespecializuje se na obsah hovězího masa v nich. Nicméně, třeba pejskovi zachutnají i ty od Fitminu. Každopádně vyšší podíl čerstvého masa v nich najdete. To je ten hlavní benefit.

Fitmin MAXI senior | 26. 9. 2016 16:09

Dobrý den, koupila jsem krmivo Fitmin MAXI senior, je to od 35 kg výše, čehož jsem si nevšimla. Máme 28 kg bullterierku, 11 let. Myslíte, že je toto krmivo vhodné, jak bych případně měla upravit dávkování prosím? Naší fence moc chutná, ale jednu komplikaci máme, extrémně hodně po něm pije a je hodně ufuněná, skoro jako kdyby byla ve velkém horku. Nevíte, co by to mohlo způsobovat? trvá to od změny granulí právě na Fitmin. Předtím jsme krmili Specific Senior a Hills reduction, děkuji za radu, Katka Rokosová

vložil:  
Katka Rokosová
 |  
email:  
katkarokosova@seznam.cz

Odpověď ze dne 26. 9. 2016 18:07

Fence moc chutná. To je dobře z pohledu výrobce, ale ne z pohledu fenky, pokud jí dáváte moc. Teoreticky by měla dostat 360 g granulí Maxi Senior denně. Já však doporučuji dávku snížit na 330 g a třeba i méně. Ty projevy s krmením sice u tak staré fenky souviset nemusí, ale také ano. I člověk, když mu chutná, tak si i přidá a pak ho tlačí žaludek. Podobné to může být i u psů. Starší psi už tolik žrádla nepotřebují, je to znát i ze sklohu k tloustnutí. Málo pohybu a hodně přijaté energie v krmivu znamenají i problémy s obezitou, nebo leností. Je to začarovaný kruh.

Vhodné krmivo a gramáž? | 23. 9. 2016 13:09

Dobrý den mám dotaz ohledně krmiva Fitmin dog For Life Junior large breed. Mám Aljašského Malamuta starého 8 měsíců a pořídily jsme toto krmivo doporučená dávkování je až od 40 Kg v dospělosti. Mám fenku Malamuta která má v mýt v dospělosti 34 Kg. Je toto krmivo vhodné a jaká je doporučená denní dávka?

vložil:  
Petr Motyčka
 |  
email:  
motyckapetr@seznam.cz

Odpověď ze dne 23. 9. 2016 13:30

Přechod z řady Medium do řady Maxi se doporučuje již od hmotnosti psa 35 kg, to znamená, že i krmivo Junior lze podávat mladému pejskovi, kde se předpokládá v dospělosti cc 35 kg. Žádnou chybu tedy neuděláte.  Doporučená denní dávka je 360 g.

Dávkování | 23. 9. 2016 8:09

Dobrý den, máme doma tříměsíční štěňátko border kolie. Cca 14 dní ( pomalu jsme přecházeli z granulí chovatelky) jej krmíme třikrát denně granulemi FITMIN Medium Puppy - 100g jedna dávka + plus nějaké ty pamlsky za odměnu. Trochu se nám zdá, že pejsek přibírá (má 7kg). Máme dávku snížit nebo je to takto v pořádku. Děkuji

vložil:  
Pavla
 |  
email:  
pamat27@seznam.cz

Odpověď ze dne 23. 9. 2016 12:34

Tak to opravdu krmíte až moc, překrmujete. Celodenní dávka pro fenku by měla být 230 g a pro psa 280 g maximum. Některé pamlsky jsou také navíc energetické. Doporučuji objednat Fitmin Bonbons, ty mají játrovou polevu, jsou proto velmi chutné, ale nejdou na tloušťku.

Granule | 20. 9. 2016 16:09

Dobrý den! Máme vlčáka 11 měsíců, krmili jsme Happy dog maxi baby, nyní měl přejít na granule maxi junior, ale omylem jsem objednala opět pro štěňata do 5 měsíců. Bude na závadu, když je budu i nadále pejskovi dávat nebo je mám raději vrátit? Děkuji za odpověď

vložil:  
Hana
 |  
email:  
lidicka229@seznam.cz

Odpověď ze dne 20. 9. 2016 20:42

Trochu mě překvapilo, že štěněti již není 5 měsíců, ale 11. To už nyní krmíte granule pro štěňata o 6 měsíců déle.  Když už jste ale ty granule koupila, nevracejte je. Nic tak hrozného se nestane. Trochu uberte na množství, nepřekrmujte. Varianta Junior je určena hlavně pro hodně velké psy a vlčák k nim nepatří. Ovšem může mít z příbuzenstva sklony k problémům s klouby. Pokud tomu tak je, doporučuji zakoupit přípravek Fitmin KLOUBY a přidávat už nyní dle návodu.

nadváha | 18. 9. 2016 18:09

Dobrý den múj pes je hypoglykemik a trpí nadváhou můžete mi doporučit dietní krmení na snížení váhy pokud ve vaší produkt. řadě nějaké máte. Děkuji

vložil:  
Brůžek
 |  
email:  
p.bruzek@email.cz

Odpověď ze dne 18. 9. 2016 18:34

S hypoglykémií je obezita tak trochu spojená. Nejdůležitější rada v tomto případě je dle mého častější až vemi časté a pravidelné podávání krmiva, nejméně 6x denně. Firma Dibaq speciální diety zn. Fitmin pro psy nevyrábí, tak je lepší se obrátit na firmu, která speciální dietu vyrádí. Ta však bývá dost drahá. Můžete zkusit i nějaké krmivo Fitmin /ale je třeba psa stále hlídat a chránit ho před šokem. Paradoxně nelze doporučit  granule s označením Light. Obezitu omezíte právě tím, že budete krmit častěji.

fitmin dávkování | 14. 9. 2016 15:09

Dobrý den, chtěla jsem požádat o dávkování granulí fitmin mini light. Moje fenka kříženec po kastraci nabrala a potřebuji redukovat její váhu. Byly mi doporučeny tyto granule, o jejichž složení jsem se dočetla na internetu, ale nikde jsem nedohledala tabulku pro dávkování. Za Vaši ochotu moc děkuji. Křišťanová

vložil:  
M. Křišťanová
 |  
email:  
m.kristanova@seznam.cz

Odpověď ze dne 14. 9. 2016 15:50

Tabulku Vám pošlu emailem v příloze na Vaši adresu. Protože je to kříženec, musíte sama odhodnout jeho hmotnost v dospělosti a podle toho se řídit.


2FaceBookL

2YoutubeL