Dajavera

  • flyballový tým pod vedením Daniely Rájové
  • tým se flyballu věnuje od roku 2010, v současnosti má 14 členů dvounohých a 15 čtyřnohých od papillonů přes jack russela, borderky, australáka až po labradora
  • jak to vypadá v Dajaveře se můžete podívat zde

Nabitý začátek závodní sezony 2014

Sezonu 2014 jsme odstartovali 26. 4. 2014 v Litoměřicích turnajem začátečníků dvojic a veteránů „O kosatčí ploutev". Letos máme hodně nadějných začínajících psů a tak jsme do boje poslali hned 5 dvojic začátečníků a jednu dvojici veteránů. K celému turnaji jsme přistupovali jako ke skvělé možnosti tréninku pro naše flyballové nováčky, protože kde jinde mají možnost zkusit běhy na světlech, s druhou drahou vedle a ještě k tomu v tom adrenalinovém prostředí flyballových závodů. Pejsci i psovodi běhali na maximum, některým se dařilo více, některým méně, ale po závodech bylo jasno, na čem všem ještě pracovat, než budou zcela připraveni posílit náš opravdový tým :-)

více ...

Jarní zkoušky pasení - Dajavera 1.- 4.5.2014

Jako každoročně i letos u nás proběhly jarní zkoušky pasení. V několika dnech zde probíhaly zkoušky vloh ovčáckého psa, HWT a IHT1 pro tradiční plemena psů /jiná než Border Collie a Kelpie/. Rozhodčím byla Ing. Petra Čapková.Vlohu si přijelo vyzkoušet celkem 19 psů, přičemž všichni prospěli. Dalšími zkouškami pak bylo HWT, na které nastoupily 2 fenky. Obě byly vzrorně připaveny a obě splnily na Výborně. Doufám, že někteří se rozhodnou v tomto nádherném sportu pokračovat a brzy je uvidíme i na trialech.

více ...

2FaceBookL

2YoutubeL