Black Friday 2020 - nakupte akční balíčky a vyhrajte

Black Friday se nevyhne se ani nám! Udělejte vašim mazlíčkům radost.

Těšit se můžete na velice výhodné akce a slevy na produkty pro psy, kočky i koně. Udělejte vašim mazlíčkům radost už teď a pořiďte jim kvalitu a zdraví z podhůří Orlických hor.

To nejlepší do psí misky teď výhodně!

Holistická krmiva Fitmin Purity

Pokud máte vysoké nároky na kvalitu krmiva pro vaše psí parťáky, sáhněte po holistických granulích Fitmin Purity pro psy. Klíčovou a jedinečnou vlastností tohoto krmiva je vysoký podíl poctivého kvalitního čerstvého masa bez kostí. To zajišťuje nejen vynikající chutnost krmiva, ale také nenahraditelné živiny, které zůstávají ve výborné kvalitě. Řada Fitmin Purity nabízí 8 druhů kvalitních krmiv pro psy, z nichž můžete vybrat krmiva založená na rýži, nebo grain free (bezobilná) založená na hrachu, bramborách a dýni.

 

 


 

Prémiová krmiva Fitmin For Life

Pro ty, kteří si potrpí na tradice a hledají kompromis mezi cenou a kvalitou, doporučujeme vyzkoušet krmiva pro psy z řady Fitmin For Life, ve kterých je vše, co váš pes miluje a potřebuje pro dlouhý a spokojený život. Čerstvé maso a játrový obal na povrchu každé granule se postarají o výjimečnou chutnost a přírodní složky jako pivovarské kvasnice nebo kořen čekanky zase o zdraví a skvělou kondici psa. Vybírat můžete z 9 krmiv určených pro štěňata, dospělé psy, seniory i pro psy s citlivým zažíváním. 

 

 

 


To nejlepší do kočičí misky výhodně!

Kvalita, chutnost a zdraví s Fitmin Purity

Hledáte vysoce kvalitní krmivo pro kočky z čerstvého masa, plné těch nejlepších surovin? Pak je pro vás ideálním řešením řada Fitmin Purity Holistic Cat Food. Jde o prvotřídní holistická superprémiová krmiva pro kočky, do kterých se váš mazlíček zaručeně zamiluje. Kromě masa jsme v recepturách využili také blahodárných účinků ovoce, zeleniny a bylinek z důvodu pestrosti stravy, přirozených zdrojů minerálních látek a vitamínů. Superprémiová řada Fitmin Purity vyhovuje vysokým nárokům chovatelů i tím, že je tzv. grain free (bezobilná) - neobsahuje žádné obiloviny a ani potenciální alergeny (pšeničný lepek, kukuřičný gluten). V krmivech najdete různé druhy mas – rybí, hovězí, rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřina, jehněčí či králičí – takže je opravdu z čeho vybírat. Mlsný jazýček vaší kočky už nikdy nebude strádat.  

 

 

 

Prémiová krmiva s rýží Fitmin For Life

Vyhovují vaší kočce krmiva založená na rýži? Vyzkoušejte řadu Fitmin For Life a odměňte kočičí jazýček něčím výborným. Fitmin For Life nabízí 5 variant krmiv rozdělených podle životního období a potřeb kočky, takže může provázet zvíře od kotěte až po seniora. Receptura je založena na čerstvém mase a rýži, neobsahuje tedy potenciální alergeny, pšeničný lepek či kukuřičný gluten. Složení je obohaceno o komplex dentální péče, prebiotika, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály ve formě chelátů a extrakt z juky, díky kterému dochází ke snižování zápachu nejen výkalů, ale i moči. 

 

 

 

Myslíme i na koňské kamarády

Krmivo pro celý život

Výživový program pro koně Fitmin Lifetime nutritional programme se opírá o celkovou filozofii této značky, jejímž mottem je dávat zvířatům opravdu to, co skutečně potřebují. Proto v této řadě nabízíme ucelenou a vysoce kvalitní kompletní řadu krmiv a doplňků pro koně, tak aby pokryly potřeby v celém jeho životním cyklu, a nabídly celou řadu řešení běžných dietických problémů koní. 

 

 

Všechny akce na naše produkty pro psy, kočky a koně naleznete ZDE.

 

Soutež na Facebooku Fitmin.cz pro všechny naše zákazníky

Pokud rádi soutěžíte, navštivte náš FB profil Fitmin.cz, kde každý zákazník, který si u nás na eshopu objedná od 23. - 29.11.2020, může být zařazen do slosování o balíček našich produktů dle vlastního výběru v hodnotě 3 000 Kč!

Více se dozvíte TADY.

460 000 180 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2021 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.