Další díly Podcastu s Fitminem

V červnu jsme si pro vás připravili další dva díly Podcastu s Fitminem. Poslechnout si můžete rady od veterinářky Kateřiny Frankové ohledně zdravotní péče o vašeho domácího mazlíčka a v dalším dílu se dozvíte, jak Nicol Vošvrdová se svou fenkou hledá stromy napadené kůrovcem. 

4. díl: MVDr. Kateřina Franková - Veterinární poradna, aneb První pomoc u psa

Každý chovatel psů se potkal s nejedním problémem, kvůli kterému musel navštívit veterináře. Některé z nich je možné vyřešit doma bez návštěvy veterináře. Stačí k tomu mít správně vybavenou lékárničku pro poskytnutí první pomoci vašeho mazlíčka. O tom, jaké problémy lze vyřešit za pomoci domácí léčby, jak by měla vypadat správně vybavená lékárnička, a s jakými zdravotními problémy je lepší neotálet a vyhledat veterinární pomoc, radí v dalším díle podcastu veterinářka Kateřina Franková.

5. díl: Nicol Vošvrdová – Belgický ovčák: nejlepší přítel i hledač kůrovce

Zajímáte se o problematiku s kůrovci? Víte, že se jedná o parazita, který napadá zdravé stromy, které se nemohou bránit, a proto umírají? A věděli jste, že odhalit kůrovce můžete i za pomoci psa? Jak takový výcvik vypadá, co je k tomu potřeba a další zajímavosti z hledání kůrovce za pomoci psa nám prozradila Nicol Vošvrdová, která svoji fenku BB cvičí k hledání kůrovce, a mimo jiné je i mistryní světa 2019 v soutěži Belgických ovčáků v oblasti canicross.

 

 

460 000 180 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2020 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.