Dárek pro vaši kočku - vánoční vzorek zdarma (akce ukončena)

 

 

Kapacita akce naplněna. Dalším zájemcům o vánoční vzorek už nemůžeme vyhovět.

Děkujeme všem za zájem

 

Právě chystáme zásilky k odeslání a je jich opravdu hromada, tak mějte prosím strpení. O odeslání vás budeme informovat e-mailem.

 

 

 

Co to je Fitmin Purity Cat?

Super-prémiové kočičí granule s vysokým obsahem čerstvého masa. Jsou úplně bez obilovin, vynikají atraktivní chutí a množstvím benefitů. Podrobně si o jednotlivých recepturách řady Fitmin Purity včetně jejich benefitů přečtěte tady.

Pro vánoční vzorek jsme zvolili variantu Purity Delicious se zvěřinou. Dle zpětné vazby chovatelů je to chuťově nejatraktivnější varianta, která uspokojí i ty nejvybíravější kočky. 

 

Proč vánoční balení?

Kočky jsou platnými členy našich domácností, účastní se (po svém;-) ) vánočních radovánek a rozhodně si i ony zaslouží dárek pod stromečkem. A protože jsou kočky osobnosti a potrpí si na své jedinečnosti, je na obalu vzorku volné místo na doplnění věnování právě té vaší kočce nebo kočkám.

 

Jak získám dárek pro svou kočku?

Včas vyplníte všechny údaje ve formuláři výše na stránce a kliknete na odkaz v potvrzovacím e-mailu, který vám přijde na zadanou adresu. Pak budete čekat na vzorek. Vzorky posíláme poštou obyčejným psaním na adresu zadanou do formuláře na přelomu listopadu a prosince. O odeslání vzorku na vaši adresu vám dáme vědět e-mailem.

 

Jsou nějaká omezení pro získání vánočního vzorku?

Každý člověk (identifikovaný e-mailovou nebo doručovací adresou) se může přihlásit jen jednou bez ohledu na počet koček, které chová. Vzorky zasíláme pouze na adresy v rámci České republiky. Náklad vánočních vzorků je limitovaný a akce platí do vydání zásob (vzorky zasíláme dle času dokončené registrace - vyplnění formuláře a kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu), na ukončení akce upozorníme na našem webu fitmin.cz.

 

Je v tom nějaký háček?

Žádný. Vzorek vám zašleme zcela zdarma.

Získání dárku pro kočku je podmíněno pouze kompletním pravdivým vyplněním formuláře a kliknutím na odkaz v potvrzovacím mailu(abychom věděli, že jste adresu zadali opravdu vy). Zadané kontaktní údaje jsou u nás v bezpečí. Používáme je pouze pro komunikaci související s odesláním dárku. Dál vám budeme psát pouze, pokud budete sami výslovně chtít.

460 000 180 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2020 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.