Dva díly podcastu s výživářkou Adélou Palackou

S výživářkou Adélou Palackou jsme tentokrát v Podcastu s Fitminem probrali vše, co se týká správné výživy domácích mazlíčku. Jeden díl je věnovaný pouze kočkám a jejich nárokům na stravu. A v dalším díle se zase dozvíte vše o výživě psů, na co se zaměřit u složení krmiva a jak to je s barfováním.

6. díl: Adéla Palacká: Výživa domácích mazlíčků – 1. část kočky

Správná výživa domácích mazlíčků by měla být pro každého majitele priorita. Je proto důležité sledovat složení krmiv a vědět, jaké suroviny jsou nejvíce prospěšné. Existuje však rozdíl mezi výživou psů a koček. Proto jsme se s naší výživovou poradkyní Adélou Palackou rozhodli v první části dalšího dílu podcastu přiblížit výživu koček.

Aby byly kočky spokojené a zdravé, potřebují kvalitní stravu. Na trhu však existuje nepřeberné množství druhů krmiv. Je proto potřeba prioritně sledovat jejich složení a vědět, jaké suroviny jsou nejvíce prospěšné. Poslechněte si další díl, kde naleznete například rozdíl mezi mokrými a suchými krmivy, jak by mělo vypadat složení, čím krmit koťata, jaké druhy krmiv na trhu existují, kolik množství krmiva kočka sní, a proč je nejdůležitější sledovat poměr čerstvého masa ve složení.

7. díl: Adéla Palacká: Výživa domácích mazlíčků – 2. část psi

Stejně tak, jako má kvalitní strava vliv na lidské zdraví, má ho i na to psí. Správná strava je nezanedbatelným prvkem, který ovlivňuje kvalitu a délku života domácího mazlíčka. Je proto důležité sledovat složení krmiv a vědět, jaké suroviny jsou nejvíce prospěšné. Proto jsme se tentokrát společně s výživovou poradkyní Adélou Palackou rozhodli, si v druhém díle podcastu - Výživa domácích mazlíčku - povídat o tom, jak by měla vypadat výživa psů.

Stejně tak, jako je tomu u koček, i u psů je potřeba sledovat složení krmiv a vědět, jaké suroviny jsou pro psa prospěšné. Poslechněte si další díl a dozvíte se například: zda psa můžete celý život krmit tzv. mokrými krmivy, co by nemělo chybět ve složení, že není maso jako maso, čím doplňovat jídelníček při barfování a jak by mělo krmení psů probíhat.

 

 

460 000 180 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2020 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.