DÁREK PRO VÁS: 6x maso ve vývaru ke každému 10 kg pytli Purity pro kočky

Soutěž o iPhone 12 s pochoutkami Fitmin Purity Snax

/data/original/filemanager/obrazky-clanky/FB_banner_odmena_450x450.jpg

Spolu s prvotřídní řadou holistických krmiv Fitmin Purity pro psy i kočky nabízíme i speciální pamlsky, které navíc nyní přichází v nové, ještě exkluzivnější podobě. Filozofie řady Fitmin Purity Snax je založená na vytříbené kvalitě a nejšetrnějším zpracování surovin, to vše s respektem ke zvířatům i přírodě.

 

 fitmin purity snax

 

Každý majitel čtyřnohého mazlíčka si uvědomuje, že stejně jako lidé, i kočky a psi rádi mlsají. A tak je důležité jim dopřát nejen kvalitní a vyvážené krmivo, ale ze svých nároků neslevovat ani v případě odměn a pamlsků. Právě proto představujeme nový koncept oblíbených pamlsků Fitmin Purity Snax, který se zaměřuje především na vysokou kvalitu vstupních surovin i způsob zpracování. Základem těchto výjimečných pamlsků, které si vaši chlupáči okamžitě zamilují, je šetrně zpracované maso spolu s dalšími kvalitními surovinami, jako jsou například extrudovaná rýže, amarantová mouka, bylinky a další dary přírody, které přispívají k celkové pohodě a zdraví vašich parťáků.

 

Hravé tvary plné chuti

Fitmin Purity Snax jsou k dostání v několika hravých tvarech. Díky pečlivému přístupu našich kolegů a za pomoci tvarovacích strojů získává předem připravená směs z těch nejkvalitnějších surovin konečnou podobu - plátku, dukátku a kostí. Následuje pozvolné sušení. Tento téměř poslední krok v rámci výroby pamlsků trvá přibližně 48 hodin, kdy se pochoutky suší při nízké teplotě. Zásadním bodem sušení je i několikaminutový proces, kdy krátce zvýšíme teplotu na 90 °C, abychom zajistili dostatečnou tepelnou úpravu a trvanlivost. Po zbývající dobu se zvířecí pochoutky dosušují až do finální podoby křupavých odměn,“ popisuje proces výroby prémiových pamlsků z řady Purity výživová specialistka Adéla Palacká.

 

„Protože se snažíme být šetrní nejen ke zvířatům, ale i k přírodě, Fitmin Purity Snax jsou ručně baleny do ekologických obalů, které také prošly zásadní inovací,“ dodává Palacká. Upravené obaly zdůrazňují zcela přírodní složení pochoutek a upozorňují na fakt, že značka dbá na to, aby všechny dostupné typy pamlsků byly bez soli, cukru, zbytečných dochucovadel, aromat, syntetických konzervantů a jiných přísad ovlivňujících strukturu pochoutky (jako je například sorbitol či glycerol, které zajišťují u některých pochoutek poloměkkost). Pamlsky Purity Snax tak nabízí exkluzivní zážitek z přirozeně sušeného masa pro kočky i psy.

 

 

Odměňte mazlíčky za jejich služby A MY ODMĚNÍME VÁS!

Lásku zvířat si nekoupíte, ale můžete je ocenit za vše, co pro vás dělají. Psi a kočky totiž zastávají více rolí než jen tu čtyřnohého společníka, a usilovně pracují na tom, aby vás činili šťastnými. Nyní navíc můžete odměnit nejen své mazlíčky, ale i sebe. Soutěžte s námi! Kupujte pochoutky Fitmin Purity Snax a buďte ve hře o iPhone 12 a tisíce dalších cen. V každém balení Fitmin Purity Snax naleznete soutěžní kód, který nám pošlete. Zapojte se s námi do soutěže. Vyhrává každý! Více informací naleznete na www.fitmin.cz/odmena.

 

Fitmin Purity Snax

 

460 000 111 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2021 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.