Spouštíme novou kampaň značky Fitmin!

Opět zazáříme v televizi i na internetu s novou kampaní. Ukazujeme náš statek, na který jsme pyšní, naši lásku a respekt ke zvířatům i k přírodě.

 

„Pocházíme z krásného prostředí v podhůří Orlických hor a na našem statku vyrábíme krmiva s více jak dvacetiletou tradicí. Láska ke zvířatům a přírodě je pro nás ve Fitminu samozřejmostí. Proto přicházíme s novou kampaní, ve které vám naše hodnoty chceme ukázat a vtáhnout vás do naší výroby a životů.“

            Petr Křivohlávek, generální ředitel společnosti Dibaq, která značku Fitmin vyrábí

Hlavní hvězdou televizní reklamy Fitmin je jedna z fenek (Fidži) plemene Border Colie, která žije v blízkosti výrobního statku v Chovatelské stanici Fitmin. Doprovází ji malá holčička, která jak sama říká, moc ráda by měla pejska, o kterého by se starala. Krásná lesklá srst fenky, její dobrá psychická i fyzická kondice a úspěchy v mnoha soutěžích po celé Evropě dokazují, že naše krmiva jsou opravdu kvalitní, nutričně vyvážená a hlavně, vyráběná s láskou.

 

Na co se můžete těšit?

Hlavní produktovou řadou akcentovanou v kampani je Výživový program pro psy, který uvidíte v nové televizní reklamě, v novém hudebním videoklipu šitém na míru pro Fitmin a v soutěži “Fitmin Prima mazlíček roku“. Naše produkty se navíc stanou součástí některých pořadů TV Prima. Z toho nejlepšího, co se do hudebního videoklipu a spotu nevešlo, vzniklo krátké „MAKING OF“ – tedy video z natáčení. Především v online prostředí a v menší míře i v TV se budete moci setkat s rozhovory se zaměstnanci, kteří hovoří o své práci, ale i o tom, jak přistupujeme ke kvalitě našich produktů.

Co můžete očekávat v médiích?

 

 

Jak bude probíhat soutěž Fitmin Prima mazlíček roku? Výhry jsou lákavé: krmivo na celý život pro psa nebo kočku nebo nový iPhone

Zároveň s kampaní spouštíme také ve spolupráci s TV Prima soutěž o mazlíčka roku, kdy hlavními výhrami jsou kompletní krmivo na celý život pro vašeho psa z řady krmiv Výživového programu Fitmin, anebo pro vaši kočku krmivo z řady Fitmin Purity. Druhou cenou je nový iPhone 11 a konečně třetí cenou je dárkový box produktů značky Fitmin v hodnotě 10 000 Kč.

V naší soutěži ale vyhrává každý!

Stačí se zaregistrovat na soutěžní web, nahrát fotku vašeho mazlíčka a sbírat hlasy nebo jen hlasovat pro mazlíčky jiných soutěžících. Kdo tedy nevyhraje jednu z hlavních tří cen, obdrží poukaz na nákup na eshopu fitmin.cz v hodnotě 100 Kč.

Proto neváhejte a zapojte se do naší soutěže zde.

 
Hlavní cena – krmivo na celý život

Hlavní cenou, kterou jako výherce můžete získat, je krmivo na celý život z našeho Výživového programu, vybrané našimi předními specialisty dle výživových potřeb zvířete.

Benefity Výživového programu Fitmin pro psy

Výživový program Fitmin je kompletní krmivo vhodné pro štěňata, dospělé i psí seniory. Receptury obsahují až 50 % čerstvého drůbežího, nebo jehněčího masa vysoké jakosti, jehož chutnost ještě umocňuje játrový obal. Při výběru vhodného krmiva je na místě zohlednit kromě věku (štěně, dospělý pes, senior) a plemene (MINI, MEDIUM, MAXI) i výši energie, kterou obsahuje.  Pokud se pes ocitá ve větší zátěži, anebo je aktivnější, vybereme krmivo s názvem Performance. Jestliže pejsek tloustne i tzv. „ze vzduchu“, dostanete Light a v případě, že pes nespadá ani do jedné kategorie, zvolíme krmivo Maintenence pro běžnou zátěž. Navíc díky důmyslnému systému, můžeme krmivo během jeho života měnit dle jeho potřeb a pes nebude mít hlad, protože vždy dostane stejný objem krmné dávky, která se liší pouze energetickou hodnotou, přičemž výživové hodnoty zůstávají zachovány.

460 000 180 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2020 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.