DÁREK PRO VÁS: 6x maso ve vývaru ke každému 10 kg pytli Purity pro kočky

Potěšte na Valentýna svého mazlíčka

/data/original/filemanager/obrazky-clanky/mazlicek.PNG

Letošní den svatého Valentýna připadá na neděli. Skvělá zpráva – můžete celý tento svátek strávit se svými nejbližšími, které máte nejradši. A mezi ně se počítají samozřejmě i ti čtyřnozí, kteří nám dokážou lásku opětovat jako nikdo jiný. Ukažte proto svému mazlíčkovi, jak ho máte doopravdy rádi. Pořádně ho pomazlete, zahrajte si jeho oblíbenou hru a odměňte ho skutečnou dobrotou. Pro tyto příležitosti a jednodušší výběr dárku připravila značka Fitmin jedinečné sety pochoutek pro kočky a psy, jejichž součástí jsou ručně vyráběné pochoutky Fitmin Purity Snax z těch nejlepších surovin. Prožijte svátek zamilovaných s těmi nejbližšími a vytvořte s pochoutkami Fitmin nezapomenutelného Valentýna také svým mazlíčkům.

Potěšte na Valentýna svého mazlíčka    fitmin snax

 

Kočka nebo pes? Nadšení budou všichni!

I když si kočičí miláčci ne vždy užívají zvýšenou pozornost tolik jako ti psí, můžeme vám zaručit, že na našich pochoutkách si smlsnou skutečně všichni. Garantujeme mnoho psích očí žadonících o další kousek a kočičího vrnění, které vám bude pohlazením po duši. A co si pro vás značka Fitmin na tento speciální svátek všech zamilovaných připravila?

 

Představujeme Fitmin Purity Snax

Fitmin Purity Snax jsou přírodní, ručně vyráběné superprémiové pochoutky z čerstvého masa, amarantové mouky a blahodárných bylinek. Jejich chuť a vůně jsou odměnou pro mlsný jazýček koček a psů. Tyto lahodné pochoutky neobsahují žádné chemické konzervanty, nežádoucí stabilizační látky, přidaný cukr, sůl ani barviva. Pochoutky se navíc vyrábí pozvolným sušením, takže v nich zůstávají všechny cenné výživné látky. Proto si můžete být jisti, že svému zvířeti dáváte výbornou a opravdu zdravou pochoutku.

 

Dávka radosti pro psí miláčky

Po pořádné procházce a vydatném drbání na bříšku a za ušima přichází čas na valentýnský dárek. Čím odměníte svého čtyřnohého přítele letos? Máme pro vás skvělý návrh – sáhnout můžete po lahodných masových funkčních proužcích Fitmin Purity Snax Stripes, křupavých dukátkách Fitmin Purity Snax Nuggets anebo křupavých kostičkách Fitmin Purity Snax Bones. Pochoutky jsou k dostání ve variantách – kuřecí, hovězí, zvěřina, jehněčí nebo játra. Ve složení je použito vysoké procento masa, bylinky a vybrané varianty Stripes obsahují i výživové doplňky, které mohou mít příznivý účinek na srst, klouby, zdraví dutiny ústní nebo regeneraci organismu. Nezapomeňte zohlednit zdravotní stav psa a při výběru myslete na jeho potravinové alergie a intolerance. Pro „alergiky“ doporučujeme vybírat mezi Nuggets a Bones, které obsahují jen maso a lehce stravitelnou extrudovanou rýži.

 

Valentýnská akce:

Pro ty, kteří by chtěli vyzkoušet Stripes a naši FFL kapsičku, jsme si letos připravili speciální set pochoutek, který obsahuje Fitmin Dog Purity Snax Stripes Chicken + Fitmin Dog Purity Snax Stripes Lamb  + dárek FFL hovězí kapsička pro psy. Vaši psi se tak budou radostí olizovat až za ušima.

 

Fitmin Dog Purity Snax

 

 

Co bychom neudělali pro kočičí spokojené vrnění

Vaše kočičí společnice vám jemně drápky dává najevo, že té pozornosti už bylo dost? Chlupy již máte od poctivého drbání úplně všude? Teď je ta správná chvilka vytáhnout Fitmin Purity Snax a dopřát si ještě spokojené vrnění vaší kočičky. Fitmin Purity Snax Stripes pro kočky jsou v dostání ve čtyřech variantách – chicken, lamb, beef a wild. Ve složení je použito vysoké procento masa (až 84 %), bylinky a další účinné látky (např. lněné semínko, řasa Chlorella, kořen čekanky a řasa Kelpa), které mají příznivý vliv na srst, klouby, dutinu ústní nebo regeneraci organismu. Všechny varianty pochoutek navíc obsahují amarantovou mouku, díky které jsou lehce stravitelné, hypoalergenní a bezlepkové.

 

Valentýnská akce:

A co je ještě lepší, letos jsme si pro vás připravili dárkové balení 2 ks Fitmin Cat Purity Snax Stripes Chicken + 2 ks Fitmin Cat Purity Snax Stripes Lamb + dárek jutová myška! Nejenom, že si vaše kočičí společnice smlsne na výborné Fitmin Purity Snax pochoutce, ale zároveň se vyřádí s novou jutovou myškou!

Fitmin Cat Purity Snax

Kompletní informace o psích a kočičích pochoutkách najdete na eshopu www.fitmin.cz.

 

460 000 111 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2021 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.