Dárek ke každé objednávce nad 1790,- Kč. Dárek si vyberte v 1. kroku košíku.

Přidejte se do naší smečky

/data/original/filemanager/obrazky-clanky/IMG_6868.JPG

Právě rozšiřujeme výrobu a potřebujeme posílit náš tým. Z tohoto důvodu hledáme nové kolegyně a kolegy do naší smečky. Bavilo by Vás pracovat pro značku Fitmin? Odhodlejte se změnit práci a my Vás podpoříme. Ve firmě Vás provedeme, zaučíme a pomůžeme Vám, abyste se u nás cítili jako mezi svými.  

volná pracovní místa

 

Právě teď nám schází:

Brand manager pro zahraničí

 brand manager 

Vášim cílem bude vytvoření marketingové strategie pro uvedení značky Fitmin a dalších značek na konkrétní zahraniční trhy, budování povědomí o značce na zahraničních trzích v on-line i off-line prostředí, plánování a realizace marketingové podpory značky Fitmin po celém světě a koordinace zahraničních partnerů.

 

Sales Manager

sales manager

Výsledkem Vaší práce bude splněný plán, získané nové akvizice, noví klienti. Svých výsledků dosáhnete především na základě svých dovedností v obchodování a vyjednávání. Nutná je znalost dvou světových jazyků na velmi dobré úrovni.

 

Produktový manažer

produktovy manazer

Budete vytvářet, realizovat a zodpovídat za nové produkty a jejich plány, shromažďovat a rozebírat informací z trhu (konkurenční výrobky, konkurence, požadavky zákazníků) a na základě nich volit další kroky, vést projekty spojené s vývojem nových produktů a aktivně spolupracovat s marketingovým, obchodním a výrobním oddělením.

 

Marketingový/á referent/ka

marketingový referent

Budete pravá ruka především produktové manažerky, pomáhat jí s administrativní prací u projektů produktového vývoje. Zodpovídat budete za systému evidence produktů, kontrolu správnosti obalů, s možností růstu v obalové problematice a přípravu podkladů pro produktové letáky a novinkové listy.

 

volné pracovní pozice

 

Zajímají Vás jiné pozice? Hledáme skladníky, soustružníky, dělníky i mechaniky…

Všechny volné pozice naleznete na webu: www.prace.dibaq.cz

 

benefity

 

Smysluplná práce

Pracujeme poctivě. Tak, aby zvířatům krmivo chutnalo i prospívalo. Aby byla zdravá a plná elánu. To nám dává smysl.

Malebné prostředí

Krmivo vyrábíme v renovovaných prostorách bývalého statku s moderními technologiemi. Blízko přírodě máme i díky naší farmě, kde chováme psy a ovce.

Dobrá parta

Nejsme žádný korporát, mezi sebou se známe, máme si co říct a navzájem si pomáháme. Dobrá parta lidí je pro nás důležitá.

Chuť podporovat náš kraj

Na Žamberecku jsme doma, proto sponzorujeme místní školy, útulky a všechny, kteří s námi sdílí lásku ke zvířatům.

 

460 000 111 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2021 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.