Ježíšek pro útulky

jezisek pro utulky 5Znáte nějaké útulky, které potřebují pomoc?

Chcete jim s námi nadělit k Vánocům kupu dárků?

Vyberte tři útulky na našem facebooku a každý dostane krmivo v hodnotě 10 000 Kč!

Facebook - Fitmin.cz

 

Známe to každý… blíží se Vánoce, nakupujeme, chceme obdarovat své nejbližší a zažít kupu krásných chvil. Někteří lidé a zvířata bohužel takové štěstí nemají a proto jsme se rozhodli, že alespoň tímto způsobem potěšíme některá zvířátka v útulcích. Proto Vás vyzíváme, abyste šli do toho s námi! Vyberte útulky, pošlete nám fotky a hlasujte o tři útulky, které od nás dostanou krmivo!

 

Pravidla soutěže Ježíšek pro útulky!

Vyfoťte nám útulek, se kterým chcete soutěžit. Připište, o který útulek se jedná a informace o něm, a lajkujte v našem albu Ježíšek pro útulky. Ke třem útulkům s nejvyššími počty lajků přijede Ježíšek z Fitminu. Každý útulek obdrží krmivo v hodnotě 10 000 Kč!!!

Pravidla:
První tři fotografie útulků s nejvyšším počtem lajků obdrží krmiva v hodnotě 10 000 Kč dle vlastního výběru. Výherce si může vybrat z námi vyráběných krmiv pro psy, kočky nebo koně.

Fotky posílejte od 13.11.2015. do 11.12.2015 k nám do zpráv na facebooku, postupně je budeme umísťovat do alba. Než ovšem fotky umístíme, prověříme existenci útulku a způsob nakládání se zvířaty. Soutěže se nemohou zúčastnit útulky, kde není nakládáno se zvířaty s dobrou vírou. Hlasovat je možno od 13.11. do 11.12.2015, posléze bude vyhlášen vítěz.

Tato soutěž není v žádném případě sponzorována, spravována, nebo spojena se společností Facebook a společnost Facebook je plně zproštěna odpovědnosti k této soutěži a jejím soutěžícím.

V souladu se zněním zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti v platném znění, svojí registrací do soutěže uděluji společnosti Dibaq a.s. souhlas se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů ve výše uvedeném rozsahu pro účely soutěže o krmení pro zvířata po dobu jejího trvání. Souhlasím s uveřejněním mnou nahrané fotografie na Facebookových stránkách Fitmin.cz, a to po celou dobu, kdy bude sekce soutěže na Facebookových stránkách Fitmin.cz zveřejněna. Současně souhlasím se zasíláním obchodních a marketingových sdělení na mou emailovou adresu.

Všechny údaje, fotky a videa jsem poskytl dobrovolně a souhlasím s jejich dalším použitím.

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter