Natáčení pořadu Rady ptáka Loskutáka v Kočičí kavárně na Smíchově

Víte, jak to vypadá v kočičí kavárně? Byli jste tam už někdy? My jsme měli dnes prvně šanci takovou kavárnu navštívit a kouknout se, jak taková kavárna funguje při natáčení pořadu Rady ptáka Loskutáka.

kocky3

kocky6

Kavárnu vedou velmi ochotní majitelé, kteří nešetří úsměvem a dovolili nám využít jejich prostor k natáčení. Kavárna působí moc příjemně, útulně a domácky, že byste v ní mohli trávit i hodiny a během toho se bude kolem Vás volně pohybovat 9 krásných koček. A tamní kočky jsou prostě kouzelné. Jedna nám připomínala jednu velmi známou kočku z reklamy z bankovního sektoru :-) a druhá zase kocoura z filmu Shrek. Prostě, pokud budete mít čas a cestu kolem,  doporučujeme   Vám se v Kočičí kavárně na Smíchově zastavit a strávit pár příjemných chvil v pohodové atmosféře za úžasného zvuku vrnících koček Vám na klíně. Stojí to za to.

 

 

 

A co že jsme to natáčeli?  To Vám dnes ještě neprozradíme, ale na reportáž, která bude prezentovat novou kočičí řadu Purity Holistic Cat food se můžete podívat již 26.11.2016 od 12:41 na Nově!

Konatkt na Kočičí kavárnu naleznete zde:

https://www.facebook.com/kocicicikavarna/

kocky4kocky5kocky2

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter