Fitmin na Interzoo 2014

Už za pár dní se otevřou brány norimberksého výstaviště, aby přivítaly návštěvníky největšího evropského veletrhu chovatelských potřeb - Interzoo 2014. Fitmin v Norimberku nebude chybět - zákazníci nás najdou v expozici společnosti Dibaq, v hale 7 na stánku č. 355.

Největší evropský veletrh se do Norimberka vrací každé dva roky a představuje obrovskou příležitost pro všechny zúčastněné – vystavovatele i návštěvníky. Na ploše devíti pavilonů se představí zhruba 1 700 výrobců, velkoobchodů a poskytovatelů služeb z více než 50 zemí. Pokud bude návštěvnost veletrhu stejně úspěšná jako v roce 2012, přijde tyto vystavovatele navštívit téměř 40 000 návštěvníků – obchodních profesionálů - z více než 100 zemí. A to všechno během pouhých 4 dnů od 29.5. do 1.6.

Každý z vystavovatelů má svůj recept na to, jakým způsobem nalákat návštěvníky k návštěvě své expozice a utrhnout si co největší veletržní úspěch. Fitmin sází na maso... Maso ve skutečně čerstvém stavu a k tomu v kvalitě, která je určena také pro lidskou spotřebu, je již tradiční součástí produktů Fitmin pro psy a kočky. A proto se značka rozhodla využít této suroviny a návštěvníkům veletrhu nabídnout masové speciality, které budou servírovány v rámci zahradní restaurace. Ta bude součástí expozice, která je celá pojata jako příjemný park a na návštěvníky bude působit velmi uvolňujícím dojmem. Součástí prezentace značky Fitmin na veletrhu bude také účast zástupců chovatelské stanice Fitmin, kde značka Fitmin ověřuje chutnost svých výrobků. Psi plemene border kolie budou mít za úkol nejen předvést se v praktických ukázkách svých dovedností, ale zejména uvolnit atmosféru, která na veletrhu občas bývá více než stresující.

Prezentace na veletrhu je nejlepším způsobem, jak představit světu novinky v sortimentu. Fitmin si pro tuto příležitost připravil novinku skutečně horkou. Na Interzoo představí právě dokončovanou inovaci kompletní řady 16ti krmiv z výživového programu pro psy. Inovace je předmětem intenzivní práce posledních více než 12 měsíců a výsledek bude stát za to. Krmiva dostala nový kabát, ale co je důležitější: došlo k úpravě receptur a kvalitativnímu posunu všech výrobků z řady. Ovšem jak je pro Fitmin typické: smysluplně a se zaměřením na zdraví a pohodu zvířat.
Příležitost veletrhu využije značka také k průzkumu v oblasti sortimentu pochoutek, které připravuje zařadit do sortimentu. Jakmile se tedy brány norimberského výstaviště zavřou, mohou se prodejci a příznivci naší značky velmi brzy těšit na další novinky, které budou do sortimentu zařazeny.

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter