Novinka - Fitmin For Life pro kočky!

Přicházíme s novou inovovanou řadou krmiv pro kočky Fitmin For Life. Tato novinka je unikátní svým složením, které je založené na čerstvém mase, což zaručuje nejen vynikající chutnost, ale také vysokou kvalitu výsledného produktu. 

FFL cat skupinka web 002

Živočišné proteiny jsou oproti proteinům rostlinným pro organismus koček lépe využitelné, ale především jsou nezbytným zdrojem bílkovin a obsahují všechny důležité aminokyseliny potřebné pro správnou funkci a vývoj organismu. Právě proto je vhodné, aby jejich podíl v krmivu byl co nejvyšší (v novém krmivu Fitmin FOR LiFE je 86–89 % proteinů živočišného původu).

Krmiva nejsou vyráběna z geneticky modifikovaných surovin a neobsahují umělá barviva ani zchutňovadla. Naopak jsou obohacena o komplex dentální péče, který chrání zuby před ukládáním plaku a působí tak preventivně proti tvorbě zubního kamene. Nechybí ani prebiotika, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály ve formě chelátů a extrakt z juky, díky kterému dochází ke snižování zápachu nejen výkalů, ale i moči.

Významnou proměnou prošla celková receptura řady Fitmin FOR LiFE, která je založena na rýži a neobsahuje tedy pšeničný lepek ani kukuřičný gluten. Důvodem je to, že pšenice je jedním z nejčastěji identifikovaných zdrojů potravních alergií, takže odstraněním z receptury je výrazně sníženo riziko alergických reakcí. Navíc má rýže vysokou nutriční hodnotu a obsahuje komplexní sacharidy, což znamená, že se tráví pomalu, a to dovoluje tělu využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu. Bílkoviny z rýže jsou ve srovnání s jinými druhy obilí považovány za jedny z nejkvalitnějších, mají osm esenciálních aminokyselin, které jsou nezbytnou stavební jednotkou svalů.

Fitmin uvádí na trh 5 řad rozdělených dle životního období a potřeb zvířete, takže pokrývá celý život kočky od kotěte až po seniora.

Vybírat můžete z variant:

Více zde....

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter