Konzervy pro psy a kočky ze 100% rybího masa

Naši řadu Purity Holistic Pet Food rozšiřujeme o novinku v podobě konzerv Fitmin Purity Dog Sea Fish a Fitmin Purity Cat Sea Fish. Pro psy i pro kočky máme novou pochoutku vyrobenou pouze z mořských ryb.

konzerva1 2 menší

 

Díky 100% masu z několika druhů mořských ryb v sobě konzervy Fitmin Purity Dog Sea Fish a Fitmin Purity Cat Sea Fish kombinují všechny výhody jejich nutričně bohatého masa. Konzervy se pyšní především vysokým obsahem živočišných proteinů.

Proteiny jsou významnou stavební částicí těla každého živočicha, a proto je dobré jejich výskyt ve stravě nepodceňovat. Starají se jak o růst svalové hmoty psů a koček, tak i o sílu, odolnost a správné fungování jejich těla.

Vitamín B12 podporuje správnou krvetvorbu a dobrou funkci nervového systému.

Obsažený fosfor a vápník pak dále přispívají k odolnosti cév, růstu pevných kostí a snížení možnosti vzniku zlomenin.

 

konzerva12ab menší

 

Nové rybí konzervy Fitmin jsou vhodné pro kočky a psy v každém věku. Jejich výhodou je především významný podíl nenasycených mastných kyselin, které velkou měrou přispívají ke správnému růstu srsti a drápků, k dobrému stavu krevního oběhu a celkově k prodloužení aktivního života našich domácích mazlíčků,“  říká Adéla Palacká, specialistka na výživu značky Fitmin.

Unikátní složení rybích konzerv navíc zaručuje, že jsou hypoalergenní.

Neobsahují žádná jiná masa, přidané látky, obiloviny, chemické ani konzervační přísady.

Praktickým bonusem je plastové víčko, jehož použití prodlužuje čerstvost rybího masa. Konzervu tak můžete svému psovi či kočičce bez obav rozložit na více porcí.

Nové rybí konzervy pro psy i kočky z řady Fitmin Purity budou dostupné u vybraných prodejců nebo na e-shopu Fitmin za doporučenou cenu 139 Kč (850g).

 

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter