Bounty Amadeus a její úspěšná sezóna 2013

Sezona 2013 byla pro Bounty Amadeus ve znamení získávání zkušeností na obtížných závodech. Od května do konce září se zúčastnila závodů na úrovni CNC**, CIC**, CCI** , CIC*** a CICO***. V červenci startovala na ME týmů ve všestrannosti v rakouském Laintalu, kde dokončila v první polovině startovního a jako jediný český kůň absolvovala závěrečný parkur bez trestných bodů na překážkách.

více ...

Vyzkoušel jsem Fitmin a mohu jen doporučit

Před časem jsem měl příležitost vyzkoušet na svých psech krmivo značky Fitmin, a sice Fitmin Medium Puppy a Maintenance. Protože se chovem psů intenzivně zabývám již déle než 15 let a vlastním i svoji vlastní značku krmiv, kterou standardně své psy krmím, tak si troufám říct, že mohu posoudit kvalitu. Moje resumé? Byl jsem opravdu velmi spokojený, krmivo je jedno z nejlepších, které jsem za poslední dobu vyzkoušel.

více ...

Výborná zkušenost s Fitmin SOLUTION

Vyzkoušela jsem Fitmin SOLUTION Soft & Juicy a jsem moc spokojená, psi po tom šíleli. Využiji to při mém množství psů (9!) jako pamlsky na stopu, ale jedním slovem super. Strašně jim to chutná, bobky normální malé tuhé.

Ing. Beata Štýbrová, chovatelská stanice DEABEI

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter