Vyzkoušel jsem Fitmin a mohu jen doporučit

Před časem jsem měl příležitost vyzkoušet na svých psech krmivo značky Fitmin, a sice Fitmin Medium Puppy a Maintenance. Protože se chovem psů intenzivně zabývám již déle než 15 let a vlastním i svoji vlastní značku krmiv, kterou standardně své psy krmím, tak si troufám říct, že mohu posoudit kvalitu. Moje resumé? Byl jsem opravdu velmi spokojený, krmivo je jedno z nejlepších, které jsem za poslední dobu vyzkoušel.

Krmivo Fitmin jsem se rozhodl otestovat na odchovu svých štěňat, ačkoli jsem měl jisté obavy (kdo by je neměl – vývoj štěněte je v životě psa tou nejdůležitější fází). Po otevření balení krmivo opravdu krásně vonělo, štěňata po celou dobu 6 týdnů, kdy jsem je Fitminem krmil, opravdu poctivě a více než uspokojivě rostla a jejich výkaly byly v pořádku od prvního do posledního dne. Stejně tak jejich matka měla po Fitminu dostatek mléka a byla ve výborné kondici.
Zároveň jsem se rozhodl vyzkoušet Fitmin Medium Maintenance na svých dospělých psech a po otevření opět krmivo špičkově vonělo, úplně jsem se do něj zamiloval – velikost a tvar granulí je perfektní, psi se na krmení vyloženě těšili a skákali k miskám, když jsem jim krmivo přinášel. Výkaly mých psů vůbec nebyly cítit, což jsem ocenil, krmná dávka byla lehce vyšší, než na jakou jsem zvyklý, nicméně jsem respektoval údaje psané na balení a psi vypadali opravdu dobře.
Obecně a na základě vlastní zkušenosti mohu konstatovat, že Fitmin jako krmivo DOPORUČUJI jako opravdu špičkové krmivo, pokud bych neměl svou vlastní značku krmiva, tak bych Fitminem krmil.

Olivier Schimpf

Kdo je Olivier Schimpf?
Olivier chová psy již 15 let, v ranku chovatelů psů je světově známou osobností. On sám je zakladatelem klubu Oumiaks, který se věnuje chovu sibiřských husky. Olivierovi psi soutěží v agility a dog dancingu, od roku 2009 se Olivier zabývá novým projektem „solo mushering", tj. expedice na severní polokouli. Neuvěřitelných výsledků dosahuje Olivier na poli výstavním – se svými psy vyhrál mnoho světových, evropských a mezinárodních soutěží, celkem získal 200 titulů na mezinárodní úrovni. Po vítězství na USA šampionátu v roce 2008 byl americkým časopisem „Siberian USA" zvolen nejlepším celosvětovým chovatelem plemene sibiřský husky.

 

Sledujte náš kanál Youtube Fitmin!

Na webu www.vimcimkrmim.cz teď píšeme o psech a kočkách více článků než dřív! O čem byste chtěli nejvíc číst?

Jak a čím správně krmit a co je pro zvířecí výživu nejlepší? - 33.3%
Jak předcházet zdravotním problémům a jak je řešit, když už přijdou? - 16.7%
Jak zvířata vychovávat a cvičit? - 16.7%
Jak se společně bavit, sportovat a aktivně trávit volný čas? - 16.7%
Jak na radosti a strasti soužití zvířat a lidí, popř. více zvířat dohromady? - 0%
Jak žijí různí chovatelé a jejich svěřenci, jaké mají názory (rozhovory)? - 16.7%

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter