Bounty Amadeus a její úspěšná sezóna 2013

Sezona 2013 byla pro Bounty Amadeus ve znamení získávání zkušeností na obtížných závodech. Od května do konce září se zúčastnila závodů na úrovni CNC**, CIC**, CCI** , CIC*** a CICO***. V červenci startovala na ME týmů ve všestrannosti v rakouském Laintalu, kde dokončila v první polovině startovního a jako jediný český kůň absolvovala závěrečný parkur bez trestných bodů na překážkách.

V srpnu byla pozvána na testovací závod pro Světové jezdecké hry 2014 do Normandie. V Haras du Pin startovali přední světoví jezdci. Konkurence byla opravdu veliká, ale v crosse i parkuru se Bounty Amadeus může rovnat se světovou špičkou. Malá penalizace za překročení časového limitu v crosse a jedna lehká chyba znamenala nejlepší výsledek z českých koní.
Koncem září Bounty odstartovala ještě na závodech Světového poháru v italském Montelibretti. Bohužel kvůli nešťastnému pádu jezdkyně čtyři skoky před koncem crossu dvojice nedokončila. Všechny těžké kombinace i velké skoky však Bounty Amadeus absolvovala bez sebemenších obtíží. O to víc nedokončení mrzelo. Klisna má však velké skokové schopnosti a proto příští rok chce jezdkyně opět startovat na tříhvězdové úrovni.
Její kvalitu dokazuje i fakt, že v roce 2012 se Bounty Amadeus stala neúspěšnějším koněm českého chovu na světě a to napříč všemi jezdeckými disciplínami.
Druhý kůň Ivy Baďurové Nero 18 se po rekonvalescenci opět vrátil na závodní kolbiště na úrovni od Z do CNC*. Startoval na národních závodech doma, v Rakousku a Polsku, ze 7 startů byl 1x první, 3x druhý a 1x třetí. Vzhledem k tomu, že při obou startech na úrovni CNC* potvrdil Nero své kvality, bude již příští sezónu také startovat na mezinárodní úrovni.

Bounty Amadeus je krmena výrobky Fitmin, přes sezónu konkrétně Fitmin Opti, Energy, Profi a elektrolyty, její výsledky a hlavně výborná kondice jsou pro naši značku výbornou referencí. Za Fitmin GRATULUJEME a přejeme hodně úspěchů v následující sezóně!!!

 

Sledujte náš kanál Youtube Fitmin!

Na webu www.vimcimkrmim.cz teď píšeme o psech a kočkách více článků než dřív! O čem byste chtěli nejvíc číst?

Jak a čím správně krmit a co je pro zvířecí výživu nejlepší? - 33.3%
Jak předcházet zdravotním problémům a jak je řešit, když už přijdou? - 16.7%
Jak zvířata vychovávat a cvičit? - 16.7%
Jak se společně bavit, sportovat a aktivně trávit volný čas? - 16.7%
Jak na radosti a strasti soužití zvířat a lidí, popř. více zvířat dohromady? - 0%
Jak žijí různí chovatelé a jejich svěřenci, jaké mají názory (rozhovory)? - 16.7%

2FaceBookL

2YoutubeL

17 09 banner strana newsletter