Reklamační řád

Vrácení zboží

Pokud jste si nákup u nás rozmysleli a chcete zboží vrátit, máte ze zákona právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Lhůta 14 dní se počítá od následujícího kalendářního dne, kdy byl balík přebrán. Jako poslední den se bere datum odeslání formuláře s odstoupením od smlouvy či fyzické vrácení na jednu z firemních prodejen.

Jak vrátit zboží?

1. Vyplňte formulář k odstoupení od smlouvy nebo nás informujte prostřednictvím e-mailu objednavky@fitmin.cz

2. Zboží v původním stavu pečlivě zabalte, aby se nepoškodilo přepravou k nám.

3. Odešlete balík na adresu Helvíkovice 90, 564 01, Žamberk. Neposílejte zboží na dobírku! Takový balík nebude přijat a odešle se zpátky k Vám.

4. Peníze Vám vrátíme převodem na účet do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Pro vrácení peněz je nutné alespoň potvrdit odeslání zboží zpět k nám.

 

Odlišný obsah zásilky

Pokud Vám byla doručena Vaše objednávka a její obsah nesouhlasí s původní objednávkou, kontaktujte nás prosím e-mailem na adresu objednavky@fitmin.cz, celou situaci zkontrolujeme a navrhneme Vám řešení.

 

Poškozené zboží

Při přebírání zásilky od přepravní společnosti je nutné pečlivě překontrolovat obsah zásilky. Pokud je krabice evidentně poškozena, zboží prosím nepřebírejte.

Pokud má výrobek viditelně poškozený obal, nemusí to znamenat, že výrobek uvnitř je poškozený. Výrobek můžete od dopravce převzít, ale sepište s řidičem zápis o škodě do přepravního protokolu.

Pokud máte pochybnost, zda je výrobek uvnitř zásilky v pořádku, balík od dopravce nepřebírejte a kontaktujte naši zákaznickou podporu. Zajistíme vám zaslání nového balíku.

Telefon 460 000 180 Po-Pá 08:00 - 16:00
E-mail info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2019 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.