Vážení zákazníci, spustili jsme pro vás nový e-shop. Žádáme o trpělivost a pochopení, pokud se vyskytne menší zdržení objednávky. Vše se snažíme nastavit tak, abyste byli s nákupem maximálně spokojení. Děkujeme. Váš tým FItmin

Cusal - Odstav

Kód: 575130023
639 Kč 556 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

KOMPLETNÍ KRMNÁ SMĚS PRO KRÁLÍKY V OBDOBÍ ODSTAVU

Toto krmivo je s antikokcidikem a acidifikátorem a je určeno pro prvních 15 dnů po odstavu.

Antikokcidikum působí jako prevence proti kokcidióze, což je nejčastější onemocnění králíků. Jde o chorobu přemnožením prvoků rodu Eimeria. Většina jich parazituje ve střevech a jeden druh v játrech.

Acidifikátor tvoří organické kyseliny, které zvýšením kyselosti krmiva omezují výskyt průjmu (u odstavovaných králíčat).

AdiCox je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

Složení

vojtěška- horkovzdušně sušená - granulovaná, slunečnicový extrahovaný šrot částečně loupaný, pšeničné otruby, výlisky dřeně ovoce – jablečné, cukrovarské řízky sušené, sláma pšeničná, oves setý, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný, palmový olej ztužený, suchý plod papriky /00932 – DE/, semena hořčice bílé /01532 – EN/

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva BOCUS
Hmotnost: 25 kg
netto: 25
brutto: 25.14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: