Bocus Cusal Odstav kompletní krmivo pro králíky v odstavu

Kód: 575130023
538 Kč 480 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

Kompletní krmivo pro králíky v odstavu (pro prvních 15 dní po odstavu). Granulované krmivo pro králíky bez GMO.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Kompletní krmivo pro králíky v období odstavu (pro prvních 15 dní po odstavu).

Tato krmná granulovaná směs s antikokcidikem a acidifikátorem je určeno pro prvních 15 dnů po odstavu. Antikokcidikum působí jako prevence proti kokcidióze, což je nejčastější onemocnění králíků. Jde o chorobu přemnožením prvoků rodu Eimeria. Většina jich parazituje ve střevech a jeden druh v játrech.

Acidifikátor tvoří organické kyseliny, které zvýšením kyselosti krmiva omezují výskyt průjmu (u odstavovaných králíčat).

AdiCox je účinný přípravek určený pro prevenci infekcí vyvolaných především anaerobními bakteriemi rodu Clostridum, Bacteroides a Mycoplasma. Inhibuje růst plísní a zabraňuje vzniku příznaků kokcidiózy a jiných střevních parazitů. AdiCox je sypká směs mikronizovaných rostlinných extraktů a jejich frakcí, které jsou standardizované na obsah účinných látek (v souladu s Pharmacopoea Helvetica 10, Pharmacopoea Europea V, Pharmacopoea Polonica VI et VII). Speciální skladba účinných látek poskytuje sekundární oligodynamický a inhibiční účinek vůči prvokům, plísním a bakteriím. Přípravek je biologicky odbouratelný.

Benefity

• vysoká chutnost
• BEZ GMO SUROVIN
• obsahuje směs organických kyselin
• okyselující efekt
• podporuje zdraví, růst a vitalitu
• obsahuje AdiCox: bez ochranných lhůt, lze zkrmovat i v závěru výkrmu, příznivě ovlivňuje užitkovost a lze současně zkrmovat i zelené krmivo

Složení

vojtěškové úsušky, pšeničné otruby, slunečnicový extrahovaný šrot, jablečné výlisky, oves, cukrovarské řízky, uhličitan vápenatý, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, uhličitan sodný.

Dávkování

Krmení je určeno pro prvních 15 dnů po odstavu, dávka dle libosti, výhodnější je snížená dávka 80g/ks na den, dostatečný příjem vody, obsahuje směs rostlinných extraktů, které mají pozitivní vliv na gastrointestinální trakt při problémech s kokcidiózou.

Analytické složky

hrubý protein 16,2 %, hrubá vláknina 18 %, hrubé oleje a tuky 2 %, hrubý popel 7,9 %, vápník 1 %, sodík 0,21 %, fosfor 0,62 %.

Doplňkové látky/1 kg

stopové prvky: 3b202 jód (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým) 1,5 mg, 3b405 měď (doplněno síranem meďnatým pentahydrátem) 25 mg, 3b502 mangan (doplněno oxidem manganatým) 90 mg, 3b603 zinek (doplněno oxidem zinečnatým) 67 mg, 3b801 selen (doplněno seleničitanem sodným) 0,2 mg; Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinky: 3a672a Vitamín A 21000 IU, 3a671 Vitamín D3 760 IU; Aromatické látky: AdiCox AP 200 mg; Technologické doplňkové látky: (kyselina mravenčí, propiónová, propionan amonný, mravenčan amonný) 400 mg; butylhydroxytoulen (E321) 5,5 mg, butylhydroxyanisol (E320) 1,25 mg.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva BOCUS
Hmotnost: 25 kg
netto: 25
brutto: 25.14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: