Chovatelská stanice

Chovatelská stanice Fitmin byla založena v roce 2002 a specializuje se na chov a výcvik plemena psů Border kolie. Hlavním cílem stanice je odchovávat zdravé a šťastné psy, kteří budou excelovat nejen v soutěžích krásy a sportu, ale také pomáhat s výrobou těch nejkvalitnějších krmiv Fitmin. Tým v chovatelské stanici pečlivě sleduje, jaká krmiva jsou pro psy nejvhodnější pro jejich optimální fyzickou a psychickou kondici. Úspěchy našich Fitmiňáků v soutěžích a jejich celková pohoda a zdraví jsou nejlepšími referencemi pro kvalitu našich výrobků.

http://www.fitmin-kennel.cz/

Naši psi se u nás na farmě věnují různým aktivitám:

Canisterapii, agility, frissbee, dogdancingu, základní poslušnosti a s tím nám pomáhají děti v našem kynologickém kroužku.

Zjistit více

 

Kromě výcviku a chovu Border kolií se chovatelská stanice Fitmin věnuje také canisterapii, a několik psů má složenou i canisterapeutickou zkoušku u akreditované společnosti Hafík. Tito psi navštěvují Speciální školu pro mentálně a zdravotně postižené děti v Neratově v Bartošovicích a pomáhají jim zlepšovat jejich kvalitu života, dále pak pravidelně docházíme na canisterapii do Albertina. Fitmin provozuje také Dětský kynologický kroužek, který je určen převážně pro děti, které nemohou mít doma svého vlastního psa. Tyto děti se starají o pejsky, cvičí je, jezdí s nimi na závody a různé semináře. Tyto aktivity jsou důležité nejen pro celkový provoz naší chovatelské stanice. Zároveň se veškerou prací okolo snažíme pomáhat lidem v naší komunitě.

Na čem si zakládáme

Zdraví a dobře vyživovaní psi

Certifikáty, zkoušky a soutežní úspěchy

Moderní chovatelská stanice a krásné prostředí

Radost a láska ke zvířatům

 

Poznejte chovatelskou stanici Fitmin

 

Naše chovatelky

“Kynologii se věnuji již od dětství. Prvního pejska jsem dostala k 12. narozeninám. V té době u nás borderky ještě nebyly. Když jsem toto plemeno před více jak 20 lety poznala, okamžitě jsem si ho zamilovala. Výchova, výcvik psů a vedení dětí k zodpovědnému chování k pejskům mě baví a naplňuje.”

Lucie Šafářová, kynoložka, canisterapeutka, ošetřovatelka zvířat a specialistka na výcvik psů

“Od 13 let jsem chodila pomáhat do útulku pro psy a od roku 2004 pracuji v chovatelské stanici Fitmin. Láska ke zvířatům mě provází celý život a psi jsou neodmyslitelnou součástí mého života. Přála bych si, aby co nejvíce našich odchovů bylo zdravých, úspěšných a prožily krásné životy u svých majitelů.”

Barbora Slezáková Thielová, chovatelka, specialistka na výcvik psů a účastnice výstav

Úspěchy chovné stanice Fitmin

Chtěli byste malého Fitmiňáka?

Dokážete si představit, že byste se mohli připojit k řadě šťastných majitelů našich štěňat z chovatelské stanice Fitmin? Pokud jste našli místo ve svém srdci pro nového čtyřnohého přítele, rádi vám pomůžeme vybrat toho pravého společníka, který vám bude dodávat radost a lásku po mnoho let. Sledujte naše aktuální vrhy a v případě zájmu nás prosím kontaktujte. Těšíme se na setkání s vámi a na možnost přivítat vás jako součást naší chovatelské rodiny.

Zjistit více

 

 
V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NA CHOVATELSKOU STANICI, NÁS KONTAKTUJTE PŘES FORMULÁŘ:

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

KONTAKT:

Chovatelská stanice Fitmin

Helvíkovice 90, Žamberk, 564 01

E-mail: chovatelska.stanice@dibaq.cz

Tel.: +420 773 743 009