O nás

Jsme výrobci českých krmiv Fitmin

Jsme tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábíme krmiva pro vaše malé i velké mazlíčky. Fitmin ale pro nás není jen značka. Je to rodina. Součást našich životů a také naše historie, jelikož mnozí z nás tu pracují úplně od začátku. Svou práci děláme srdcem, a díky tomu kolem sebe máme skvělou partu lidí, která posouvá značku kupředu, ať už jsou to: naši kolegové, významní chovatelé, nebo lidé, kteří jsou špičkami ve svých sportech – členové národního musherského týmu, závodníci v bull sportech nebo třeba v agility. Právě to je naše rodinné stříbro.

Krmivo vyrábíme pro vaše domácí mazlíčky

Superprémiová, prémiová
a holistická krmiva pro psy

Superprémiová grain free
a prémiová krmiva pro kočky

Extrudovaná
i granulovaná krmiva a müsli pro koně

Kompletní plnohodnotná krmiva pro hlodavce

 

V čem jsme unikátní?

Od vzniku značky Fitmin uplynulo 25 let a za tu dobu se mnohé změnilo, avšak základní hodnota rodinného byznysu – poctivý přístup k práci – zůstala zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů společnosti, rodiny Štěpánkových. Jejich chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy hluboké kořeny. Vizí našeho zakladatele Zdeňka Štěpánka bylo vždy přicházet s něčím novým pro zdravý a spokojený život zvířete i jeho majitele a toto úsilí nikdy nevzdat. To se nám za tu řadu let neustále daří. Hrdí jsme především na unikátní technologii přidávání kvalitního čerstvého masa do procesu výroby krmiv, kterou jsme rozjeli už v roce 2010, jako první u nás.

 

Nahlédněte na náš statek

Naše produkty

Jsme chovatelé a tak víme, že je třeba přistupovat k výživě každého zvířete individuálně. Jednotlivé řady krmiv Fitmin jsme navrhli tak, aby dokázaly nabídnout krmivo odpovídající potřebám konkrétního zvířete v každém okamžiku jeho života. Pro snadný výběr krmiva ze sortimentu Fitmin můžete využít jednoduché filtrování dle velikosti a stáří psa. Dále můžete hledat dle charakteristiky - zda-li jde o štěně nebo koťě, aktivního psa, nebo kočičího seniora a tak dále. Pokud hledáte nějaké speciální složení nebo benefity krmiva, využijte nově spuštěný filtr v levém menu. Dále u nás najdete velký výběr pamlsků, doplňková krmiva a spoustu produktů z kategorie péče o vaše mazlíčky jako jsou šampóny, kartáče, hračky, obojky, vodítka, misky, antiparazitika a mnoho dalších.

 

Naše produkty

 

Když kvalita zavazuje

Krmiva Fitmin vyrábíme v souladu se systémem jakosti podle normy ISO 22000,
což je norma zaměřená jak na systém, tak na bezpečnost a zdravotní nezávadnost krmiv a potravin.

 

Vedení firmy

„Kondice vašich mazlíčků, zdravý způsob života a jejich pohodový pohled na svět nám přináší radost a zároveň dokazují, že krmiva děláme dobře.“

Petr Křivohlávek, generální ředitel

„Fitmin je první česká značka a jedna z prvních v Evropě, která začala při výrobě granulí pro domácí zvířata využívat skutečně čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %.“

Zdeněk Štěpánek, zakladatel

 

Z jakých surovin vyrábíme?

Grain free krmiva s vysokým obsahem čerstvého masa jak pro kočky, tak pro psy jsou trendem poslední doby. Maso ale není vše. Krmná dávka musí být především nutričně vyvážená. U kvalitních krmiv má každá surovina svůj význam. A to i v případě rostlinné složky, která je zdrojem vlákniny nebo sacharidů – pohotové energie pro organismus. Proto ve Fitminu tvoříme receptury tak, aby pokrývaly všechny potřeby aktivních a spokojených zvířat.

Zjistit více

Vzorek krmiva zdarma

Chcete svému mazlíčkovi dopřát kvalitní české krmivo s čerstvým masem a potřebujete si napřed ověřit, že mu bude chutnat? Naše granule může váš mazlíček před nákupem velkého pytle jednoduše vyzkoušet. Stačí, když si požádáte o vzorek zdarma. Jsme přesvědčeni, že si Fitmin zamiluje. Vzorek máme připravený pro všechny zájemce o přechod na naše krmiva. Stačí vyplnit a odeslat formulář na našich stránkách.

Požádat o vzorek

 

Jsme zde pro vás, kontaktujte nás


+420 460 000 111
+420 775 880 632

od 8 do 16 hodin (po - pá)objednavky@fitmin.cz