I velké kočky si přijdou na své! Fitmin uvádí nové granule pro kočky velkých plemen

Celá řada Fitmin Purity klade důraz na filozofii založenou na vytříbené kvalitě a nejšetrnějším zpracování surovin. To vše s naprostým respektem k přírodě i samotným zvířatům. A protože značka Fitmin myslí opravdu na všechny, přichází nyní na trh s novinkou – granulemi pro kočky velkých plemen Fitmin Purity Large Breed.

Large Breed_detail

Jste majitelem ragdoll, norské lesní nebo mainské mývalí kočky? Potom víte, co všechno obnáší chovat velká plemena koček a především, jak těžké je sehnat krmivo, které by jí sedělo. Často se jedná o dlouhosrsté kočky, u kterých se v dospělém věku jejich váha pohybuje mezi 6-12 kilogramy. Z toho vyplývají i speciální požadavky na krmivo. Každý odpovědný majitel jakéhokoliv zvířete, natož velkých plemen, se snaží hledět na složení krmiva co nejvíce, aby svým miláčkům dopřál to nejlepší. Bezobilné granule Fitmin Purity Cat Large Breed jsou vytvořené tak, aby byly nejen co nejchutnější, ale aby obsahovaly všechny prospěšné látky pro dlouhý a spokojený život našich velkých kočičích mazlíčků.

 

HP_banner_Purity-Cat_NOVINKA_large-breed_1300x441

Jaké jsou benefity granulí pro velké kočky?  

• 88,5 % proteinů živočišného původu
• Grain free receptura
Herbal vitality complex
• Fresh meat technology - čerstvé maso bez kosti, je zárukou vysoké chutnosti a hlavně kvality našich produktů
• Kuřecí maso - je lehké, chutné a velmi dobře stravitelné
• Díky větší velikosti granule kočka krmivo nehltá, ale musí ho rozkousnout
• Glukosamin a chondroitin - podpora kloubního aparátu
• Lněné semínko - podporuje krásnou a lesklou srst
• Vysoká chutnost bezobilného krmiva s čerstvým masem a bylinkami je zajištěna námi otestovanou kombinací surovin

pytle2pytle

„Vzhledem k vyšší váze koček velkých plemen se i více zatěžují jejich klouby. Proto jsme se ve Fitminu snažili granule co nejvíce obohatit o funkční suroviny, jako jsou například glukosamin a chondroitin, které podporují zdraví kloubního aparátu,“ vysvětluje důvody, které stály za zrodem novinky Fitmin Purity Cat Large Breed Adéla Palacká, výživová specialistka značky Fitmin. Dalším zásadním rozdílem oproti běžným granulím pro kočky není pouze složení, jehož základem je kuřecí maso v kombinaci s bylinkami, ovocem a dalšími prospěšnými látkami, ale i fakt, že samotná granule je větší, aby kočka granule nemohla rychle hltat, ale musela je rozkousnout. Díky tomu si kočka vychutná jedinečnou a exkluzivní chuť holistického krmiva s vysokým podílem čerstvého masa.

„Ve vývoji a výrobě granulí pro velké kočky jsme se opět soustředili na kočku jako na masožravou šelmu, a proto je v základu granulí opět co největší podíl čerstvého masa. Důležité pro nás bylo nepřidávat žádné zbytečné ingredience a držet se holistického přístupu ke krmivu, který si zakládá na čerstvosti surovin, a kromě masa i obsahu bylin, ovoce, zeleniny a dalších vitamínů a minerálních látek, které jsou pro kočky prospěšné. To vše samozřejmě při zachování zcela grain-free receptury,“ vyjmenovává další benefity nového krmiva pro velké kočky Adéla Palacká.

Large-Breed_kolaz-01

SLOŽENÍ:
Maso (45 % kuřecí maso čerstvé, 32 % kuřecí maso sušené, 7,2 % krůtí maso sušené, 4 % vepřová a drůbeží játra), drůbeží tuk, farmářské brambory, hrášek, přírodní vláknina, řepná vláknina, slepičí vejce, pivovarské kvasnice 2 %, bramborový škrob, jablečné výlisky, sušené inaktivované kvasinky rodu Saccharomyces cerevisiae, za studena lisovaný olej z norských lososů 1 %, směs bylin 0,5 % (lístky kopřivy dvoudomé, lístky smetánky lékařské, květy heřmánku pravého, lístky meduňky lékařské, květy lípy srdčité), minerální látky, lněné semínko 0,5 %, psyllium, ostropestřec mariánský, juka shidigera, glukosamin 0,029 %, chondroitin-sulfát 0,019 %, rozmarýnový extrakt. 

 

Pokud vás zajímá více informací k produktům, všechny najdete na eshopu fitmin.cz. 

tlacitko-e-shop