Krmiva a krmné doplňky pro koně Fitmin Solution

Pod značkou Fitmin vyrábíme v Helvíkovicích krmiva a krmné doplňky pro koně více než 20 let. Při jejich vývoji spolupracujeme s odborníky z oboru, výživáři a veterináři z České republiky i ze zahraničí. Od roku 1999 je Fitmin řádným členem Kentucky Equine Research teamu. Kentucky Equine Research (KER) je výzkumné centrum, ve kterém se, pod vedením Dr. Joe Pagana, zabývají vlivem výživy na zdraví a výkonnost koní. Aktuální výsledky těchto výzkumů pak využíváme při formulaci nových výrobků.

Portfolio superpémiových krmných doplňků Fitmin nabízí pro koně řešení běžných zdravotních a dietetických problémů, způsobených zpravidla nesprávnou výživou.

Pro jednoduchou orientaci v sortimentu těchto doplňkových krmiv jsme připravili banner s označením konkrétního problému a návrhem vhodného přípravku, který je pro řešení daných potíží určený.  

kůn plakát eshop

Problémy a jejich řešení jsou uvedena níže v tabulce, po prokliku se dostanete přímo na jednotlivé doplňky stravy pro koně:

Dýchací cesty  Elektrolyty Energie Imunita Klouby, šlachy Kondice  Kostra Kopyta, srst, kůže
HERBS BRONCHIAL ELEKTROLYT ENERGY CÉČKO FLEXI TRIO OPTI MACRO CA BIOTIN
      BENEFIT OIL FLEXI PENTA REFORMER FOAL EXTRUDOVANÝ LEN
      EXTRUDOVANÝ LEN        
      HERBS REGENERATION        

 

Metabolické poruchy, obezita, schvácení Min-vit výživa Plicní krvácení Stres, nervozita Svalová únava Žaludeční vředy
CONTROL ACTION HEMOFORM HERBS CALMER SELEN E GASTRO PROTECTOR
REFORMER FOAL   CÉČKO ELEKTROLYT  
  MULTI PLUS   MACRO CA CÉČKO  
           

Věříme, že tento jednoduchý banner Vám pomůže s výběrem toho správného krmného doplňku, který přispěje vyřešit potíže s imunitou, kondicí, kvalitou kopytní rohoviny, poškozením kloubů, žaludečními vředy nebo jiným, u koní často běžným problémem. 

Kvalitu a účinnost výrobků Fitmin znají chovatelé koní a naši zákazníci nejen v České republice. Tyto speciálně vyvinuté krmné doplňky úspěšně vyvážíme také do zahraničí, včetně prodeje zákazníkům ve Spojených arabských emirátech.

V případě potřeby odborného poradenství volejte nebo kontaktujte naše výživářské konzultanty, Ing. Lenku Bystrianskou
(777552270, bystrianska@dibaq.cz) pro region Moravy, nebo Ing. Jana Nováka (608 552 210, novakjan@dibaq.cz) pro region Čech.

Autor: Ing. Jan Novák (Výživářský specialista pro koně)

Pokud vás zajímá více informací k produktům, všechny najdete na eshopu fitmin.cz. 

tlacitko-e-shop