Vážení zákazníci, spustili jsme pro vás nový e-shop. Žádáme o trpělivost a pochopení, pokud se vyskytne menší zdržení objednávky. Vše se snažíme nastavit tak, abyste byli s nákupem maximálně spokojení. Děkujeme. Váš tým FItmin

BOCUS Seno granulované 25 kg

Kód: 500630003
449 Kč 390 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Prémiové granulované krmivo Fitmin obsahuje Omega 3 mastné kyseliny, které přispívají k normální funkci srdce, mozku a zraku. Granulované krmné směsi a doplňkové krmivo Fitmin bude Vašemu koni zaručeně chutnat, díky vysoké chutnosti. Granulované krmivo je určeno pro hobby koně, koně v tréninku, dostihové koně i pro koně všech kategorií, laktující a březí klisny. Určeno také pro mladé koně. Krmné směsi Bocus pro koně jsou vylepšené o vysoký podíl minerálních látek, které přispívají k dobrému zdravotnímu stavu zvířat. Doplňkové krmení pro koně je duležitá složka v jídelníčku pro koně, v našem výběru naleznete i Granulované seno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

GRANULOVANÉ SENO

Přírodní krmivo. Je vhodné jako doplňkové krmivo pro drůbež, hlodavce, ale i koně se zdravotními potížemi (dýchací potíže, špatný chrup), dále pro králíky a drobné hlodavce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmné směsi pro ostatní zvířata
Hmotnost: 25 kg
netto: 25
brutto: 25.14

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: