Vzorek krmiva zdarma

vzorek krmiva zradma

 

Hledáte kvalitní české krmivo
pro svého mazlíčka?

Váháte, zda bude Fitmin pro vašeho psa nebo kočku to pravé ořechové? Pak jste tady správně. Využijte naši nabídku a my vám pošleme vzorek krmiva zdarma. Budete si tak jistí, že vašemu mazlíčkovi bude chutnat dříve, než mu koupíte velký pytel granulí. Jsme přesvědčeni, že si Fitmin oba zamilujete.

 

Jak získat vzorek zdarma?

Pomozte nám poznat vašeho mazlíčka a vyplňte náš online formulář

Vybrané vzorky krmiva pro vás zabalíme a co nejdříve odešleme na vaši adresu

Cca do 3 týdnů vám bude doručen balíček se vzorky
a váš mazlíček je může otestovat

Zeptáme se vás, jestli mazlíčkovi chutnalo a s čím vám můžeme případně poradit

 

 

Vyzkoušejte krmivo Fitmin

  • Vaše data jsou u nás v bezpečí. Údaje v odeslaném formuláři zpracováváme podle Zásady zpracování osobních údajů

 

  1. Každému zájemci - domácnosti (na žádost z každé e-mailové nebo doručovací adresy) posíláme vzorek pouze jednou (1-2 vzorky). Pokud žádáte o vzorek pro druhého mazlíčka, pošleme vám jeden vzorek navíc.
  2. Vzorky zasíláme pouze zájemcům na adresy v České republice.
  3. Cca do 3 týdnů od požádání by Vám měl vzorek přijít poštou na Vaši uvedenou adresu.
  4. Vzorky posíláme zdarma.
  5. Vzorky posíláme obyčejným psaním a doručení tak nejsme schopni 100% garantovat (z důvodu faktorů, které nejsme schopni ovlivnit - pokud se vyskytne potíž na straně doručovatele nebo např. nepřesně vyplníte doručovací adresu, zásilka nebude odeslána znovu).
  6. Pokud vám vzorek nedorazí v očekávané datum, sledujte oznámení ve svých poštovních schránkách nebo se doptejte na nejbližší poště vašeho bydliště.
  7. Při podezření na porušení podmínek akce si vyhrazujeme vzorek neposílat a ukončit veškerou komunikaci s žadatelem (porušením podmínek se rozumí například snaha obejít limit 1 žádosti o vzorku na zájemce/domácnost registrací více rodinných příslušníků do akce atd.)

 

Chcete vyzkoušet více vzorků?

Na e-shopu fitmin.cz máte nově možnost zakoupit tolik vzorků, kolik si přejete. Vybírat můžete ze tří variant vzorků krmiv ve 100g baleních: Lamb&Rice, Medium Maintenance a Medium Maxi Maintenance Lamb with Beef. Budete tak mít možnost krmivo vyzkoušet v potřebném množství a zjistit, zda bude pejskovi vyhovovat.