Nové obaly řady Fitmin For Life

Vážení zákazníci,

do nového roku jsme vkročili s předsevzetím udělat obaly naší řady Fitmin For Life pro psy ještě atraktivnější a zároveň ještě více podpořit šetrné nakládání s přírodou. Ani v roce 2023 tak neusínáme na vavřínech a po loňských inovacích přicházíme s dalšími novinkami.

Nejzásadnější výzvou pro nás v následujících 12 měsících bude výměna obalů, ke které dojde právě u prémiové řady Fitmin For Life pro psy. Prostřednictvím obalů chceme dát jasně najevo, z jakých surovin je konkrétní krmivo vyrobeno, akcentovat jeho kvalitu a zejména obsah čerstvého masa, které je díky speciální technologii do krmiv přidáváno a vnímáme ho jako největší benefit. Výměna obalů ale nebude náhlá. Od ledna začneme postupně nahrazovat stávající obaly, u větších bude výměna hotová zřejmě ke konci letošního roku. U pytlů s menší gramáží bude nahrazování obalů ještě pomalejší. Důvodem je fakt, že nechceme obaly, které máme ve skladových zásobách vyhazovat a zbytečně tím tak zatěžovat naše životní prostředí.

new_fitmin_dog_for_life_beef_rice_12_kg_h_M

Mezi další velké změny patří i nové receptury. Nově bude do řady Fitmin For Life pro psy zařazeno krmivo Mini Lamb & Rice Small Breed pro psy malých plemen. To bude obsahovat kromě 79 % živočišných proteinů i výtažky z čekanky a juky a dále i omega 3 a 6 mastné kyseliny. I krmivo s kachním masem se v letošním roce dočká vylepšení. V průběhu roku uvedeme inovovanou recepturu Duck & Turkey with Rice. Ta bude obsahovat 78 % živočišných proteinů a bude určena pro dospělé psy všech plemen.

Kompletní řada Fitmin For Life pro psy tak bude obsahovat 10 druhů prémiového krmiva bez obsahu geneticky modifikovaných surovin, umělých barvivi i aromat.

bannery_FFL_dog_prebalujeme-postupne_2000x935px

Věříme, že nový vzhled celé řady i inovované receptury budou mít úspěch nejen u vás, páníčků, ale zejména i u vašich čtyřnohých mazlíčků.

Tým Fitmin

tlacitko-e-shop