Fitmin Purity

Máte svého psa jako člena rodiny a přejete si pro něj to nejlepší? Hledáte bezobilné granule pro psa, které splňují vysoké nároky na kvalitu, jsou plné čerstvého masa, přírodních surovin a těch nejmodernějších přísad a které podpoří jeho vitalitu a zdraví? Přesně takové nároky splňují superprémiová krmiva Fitmin Purity pro psy, která obsahují vysoký podíl poctivého kvalitního čerstvého masa bez kostí z certifikovaných chovů. To zajišťuje nejen vynikající chutnost krmiva, ale také nenahraditelné živiny, které zůstávají ve výborné kvalitě, protože nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, kdy je maso nejdříve zpracováno v moučku a teprve následně přidáno do granulí. Všechna krmiva jsou konzervována přírodními konzervanty.

Pokud pro svého psa hledáte hypoalergenní granule, pak si z této řady krmiv jistě vyberete. Řada Fitmin Purity nabízí několik druhů krmiv, z nichž si můžete vybrat krmiva založená na rýži, nebo grain free krmiva založená na hrachu, bramborách a dýni. Nově v nabídce najdete také mono proteinové krmivo z rybího masa. 

Nejprodávanější

531114011 h
 
od 199 Kč
(od 178 Kč bez DPH)
531114034 h
 
od 199 Kč
(od 178 Kč bez DPH)
531114005 h
Fitmin Purity Adult GF Beef krmivo pro psy
Skladem (>10 ks)
Kód: 531114007
 
od 479 Kč
(od 428 Kč bez DPH)
531114024 h
 
od 479 Kč
(od 428 Kč bez DPH)
2 položek celkem
531114005 h
od 428 Kč bez DPH
od 479 Kč

Kompletní superprémiové a bezobilné krmivo pro dospělé psy středních, velkých a obřích plemen.

Kód: 531114007
531114011 h
od 178 Kč bez DPH
od 199 Kč

Kompletní bezlepkové krmivo s hovězím masem pro malá plemena.

Kód: 531114010

Receptury s hrachem a bramborami mají nižší glykemický index, čímž se dá dobře předcházet obezitě. Receptury s rýží obsahují rýži, nikoli však pšeničný či kukuřičný lepek, které mohou být pro některé jedince potencionálními alergeny. Výhodou rýže je to, že se tráví pomalu a dovoluje tělu využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu. Můžete si tedy vybrat mezi Grain free a Gluten free granulemi.   

Při vývoji receptur jsme se snažili reagovat na aktuální trendy a obohatili jsme krmiva o superpotraviny a přísady s blahodárnými účinky. Pro své protirakovinové a detoxikační účinky jsme přidali například houbu Shiitake. Tato zázračná houba dokáže tlumit nejrůznější příznaky alergií, a navíc je bohatým zdrojem vitamínu D, antioxidantů, železa a selenu. Nechybí ani ovoce, zelenina, cheláty, prebiotika nebo pečlivě vybírané směsi bylin, tzv. Herbs Vitality Komplex, který je zaměřen na podporu trávení a detoxikaci celého organismu. Pro co největší přiblížení se přírodě je v krmivech využito také přírodních konzervantů. 

  • vysoký podíl čerstvého masa - až 54 %
  • receptury Grain free s bramborami a hrachem
  • receptury Gluten free s rýží
  • blahodárné suroviny – Shiitake, kořen čekanky, semeno ostropestřece mariánského
  • bylinky (Herbs Vitality Komplex) podporující trávení a detoxikaci těla
  • pestré složení – různé varianty ovoce a zeleniny
  • komplex přírodních antioxidantů. 

V řadě Purity naleznete vedle krmiv i Fitmin Purity masové konzervy z čerstvého masa nebo pozvolna sušené přírodní pamlsky Fitmin Purity Snax ve variantách plátků, kostiček nebo nuggetků.