Novinka v nabídce granulí - Jehněčí s rýží pro citlivé psy

 

Pro majitele psů s citlivějším zažíváním i těch, kteří hůře snáší kuřecí maso, jsme řadu superprémiových krmiv pro psy Výživový program rozšířili o novou příchuť – jehněčí s rýží.

Výživový program Fitmin Lamb&Rice 

Svému psovi můžete dopřát bezlepkové krmivo, jehož receptura je založena na kombinaci čerstvého masa, rýže, hrachu a zdraví prospěšných surovinách, jako jsou jablka, černý rybíz nebo juka.

Určené je pro psy trpící nejčastějšími alergiemi a intolerancemi (např. na kuřecí maso nebo na lepek), ale skvěle se hodí i pro psy, kteří alergii nemají, a kterým chcete jídelníček příjemně zpestřit.

„Stejně jako lidé, tak i psi mohou trpět různými potravinovými alergiemi či intolerancemi. Proto se náš tým specialistů na výživu spolu s významnými chovateli zaměřili na vytvoření krmiva, které bude nejen prospívat, ale hlavně chutnat i psům s nejčastějšími druhy alergií,“

Petr Křivohlávek, generální ředitel

 

U psů s alergií na kukuřičný nebo pšeničný lepek je vhodné volit krmiva bezlepkových receptur a sáhnout buď po grain free krmivech, nebo po krmivech, která vedle masové složky obsahují například rýži. Ta je velmi dobře stravitelná, takže se celá porce krmiva efektivně využije.

 

„Rýže obsahuje komplexní sacharidy, které se tráví pomalu, a to dovoluje tělu využít uvolněnou energii po mnohem delší dobu. Bílkoviny z rýže jsou, ve srovnání s jinými druhy obilí, považovány za jedny z nejkvalitnějších. Mají osm esenciálních aminokyselin, které jsou nezbytnou stavební jednotkou svalů.“

Adéla Palacká, výživářský specialista značky Fitmin

 

Častým alergenem u psů bývá také kuřecí maso. Proto je novinka Fitmin Lamb&Rice založená na chutném jehněčím mase. Jehněčí je výborným zdrojem vitamínů skupiny B, které jsou nezbytné pro metabolické reakce v těle. Jehněčí maso obsahuje také zinek, nezbytný pro růst, hojení a zdravý imunitní systém.

Krmiva Fitmin Lamb&Rice vyrábíme ve dvou variantách – Mini, pro psy malých plemen, a Maxi, pro plemena středních a velkých plemen

 

 

460 000 180 Po–Pá 08:00–16:00 hod.
info@fitmin.cz Rádi Vám poradíme.
Platební brána - možnosti platby

(c) copyright 2020 by Dibaq a.s. Všechna práva vyhrazena.
Developed by SEO optimalizace s.r.o.