Vyberte si dárky k nákupu: nad 1000 Kč (šátek Fitmin), 1900 Kč (šampón Fitmin), 2900 Kč (ponožky Fitmin).

Fitmin představil podzimní kampaň Krmivo šampionů

Český výrobce krmiv pro domácí mazlíčky Fitmin spouští od 1. října podzimní kampaň Krmivo šampionů. Fitmin v ní mazlíčky představuje jako hrdiny našich domácností a podpoří ji televizním spotem, velkou spotřebitelskou soutěží pro koncové zákazníky, digitální a PR komunikací a dalšími kanály. Kampaň poběží do konce listopadu a hlavním cílem je představit průřez portfolia Fitmin.

banner_Fitmin_krmivo_sampionu_1300x441

Fitmin se na naše čtyřnohé parťáky dívá ve své nové kampani Krmivo šampionů jinak. Vyzdvihuje myšlenku, že každý z nich je šampion a v našich očích jsou ti nejlepší, nejšikovnější a nejkrásnější. Stejně jako naše lidské ratolesti. Fitmin tak ke každému psovi, kočce nebo koni přistupuje jako k šampionovi, i když nemá doma diplom z výstav či závodů. „Pro nás je každý mazlíček jedinečným tvorem, kterému chtějí páníčci dopřát to nejlepší. I když je to šampion ve zlobení, pobíhání či hrabání děr na zahradě,“ vysvětluje hlavní myšlenku podzimní kampaně marketingová manažerka Anežka Petrů.

Ucelená promoce celého portfolia a spotřebitelská soutěž

Každý šampion má své potřeby. Značka Fitmin poukazuje na to, že v jejím širokém portfoliu, jež obsahuje 3 ucelené řady krmiv pro psy, 2 pro kočky a kompletní program krmiv pro koně, si vybere opravdu každý. Nejvyšší holistická řada Fitmin Purity pro kočky i psy sází na vysoce kvalitním složení, které je zcela bezlepkové, založené na čerstvém mase, směsi bylin a dalších blahodárných superpotravinách a surovinách. Produktová řada Fitmin Výživový program je určena pro psy a profiluje se 50 % čerstvého masa v každém pytli. I každému jedinci lze snadno vybrat na míru, s ohledem na jeho věk, velikost i fyzickou aktivitu. Řada Fitmin For Life je pro všechny majitele koček i psů, kteří hledají optimální krmivo v poměru cena a výkon, které se stará o vaše mazlíčky ve všech životních fázích, od mláďat až po starší jedince.

Nákupem krmiv ze všech těchto produktových řad, včetně doplňkového sortimentu v podobě mokrého krmiva, výživových doplňků i přírodních pochoutek značky Fitmin, se lidé mohou zapojit do velké spotřebitelské soutěže, ve které mohou vyhrát speciálně vybavené auto pro život a cesty s domácími mazlíčky v hodnotě 500 000 Kč a spoustu dalších hodnotných týdenních cen. „Mechanika soutěže je jednoduchá. Každý, kdo na území ČR nakoupí minimálně za 1500 Kč s DPH v rámci jednoho nákupu jakékoliv produkty Fitmin, vyfotí s nimi svého šampiona a zaregistruje účtenku, je přihlášen do slosování o auto s výbavou na život s mazlíčky v hodnotě 500 000 Kč a do týdenních losování o další ceny,“ vysvětluje princip a fungování soutěže Anežka Petrů.

Anežka - portrét 2021_web (7 of 11)

Nový televizní spot i sociální sítě

Talent českých mazlíčků je rozvíjen i prostřednictvím nového spotu, který je doplněn o sponzoring a poběží na televizních obrazovkách v říjnu a listopadu. Reklamy upozorňující na právě probíhající soutěž mohou lidé slyšet i z rádií a velká část kampaně bude využívat i digitální prostředí. Tam se bude značka soustředit primárně na sociální sítě, bannerové a vyhledávací kampaně. „V první fázi chceme oslovit co nejvíce lidí a ukázat jim benefity našich produktů, ze kterých vyberou vždy ten nejlepší pro svého šampiona. Na sociálních sítích se chystáme využívat především carouselové formáty, Instastories a Facebook Instant ExperienceNaším hlavním cílem je být vidět,“ říká Petrů.  

Kampaň startuje 1. října a poběží do konce listopadu.

Více informací naleznete na www.krmivosampionu.cz.

 

O značce Fitmin

Fitmin je tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva, výživové doplňky a naturální pochoutky pro  psykočky a koně . Od vzniku značky Fitmin uplynulo už více než 21 let a za tu dobu se mnohé změnilo, avšak základní hodnota rodinného byznysu – poctivý přístup k práci – zůstala zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů společnosti, rodiny Štěpánkových. Jejich chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy hluboké kořeny. Jako první u nás Fitmin v roce 2010 přišel s unikátní technologií přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv, díky které si produkty zachovávají skvělou chutnost. Živiny zůstávají ve špičkové kvalitě a nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, že je maso nejdříve zpracováno v moučku a teprve potom do granulí. Navíc to není maso ledajaké – jedná se o maso vysoké kvality, které je srovnatelné s kvalitou masa, které se používá
v potravinářství.

www.fitmin.cz

Pokud vás zajímá více informací k produktům, všechny najdete na eshopu fitmin.cz. 

tlacitko-e-shop