Vyzkoušejte nové produkty pro vaše psí mazlíčky

Neustále pro vás vyvíjíme nové produkty, abyste měli pro vaše mazlíčky široký výběr těch nejkvalitnějších produktů a dobrot. Představujeme vám novinky roku 2023 na e-shopu:

 

Poloměkké pochoutky Play & Train ve tvaru 🤎

Superprémiové poloměkké pochoutky pro psy ve tvaru srdíčka Play&Train jsou nyní připraveny pro Vaše mazlíčky! Tyto lahodné pochoutky jsou vyrobeny z čerstvého kuřecího masa, obsahují také glukosamin a chondroitin pro podporu silných a zdravých kloubů. V pochoutkách nenajdete pšenici ani kukuřici. Navíc mají nízký obsah tuku, takže se nemusíte obávat o váhu svého psa. Tyto superprémiové pochoutky jsou ideální jako zdravá odměna pro vašeho psa při hře a nebo výcviku. Vyzkoušejte je ještě dnes a uvidíte, jak váš pes bude nadšený.

play train  VP_Semimoist-Play-and-Train-Chicken-400g_obsah_1000px

 BENEFITY:

  • Poloměkké kuřecí pochoutky ve tvaru srdíčka
  • Vysoký podíl čerstvého kuřecího masa
  • Glukosamin a chondroitin-sulfát pro podporu silných a zdravých kloubů
  • Nízký obsah tuku
  • Bez pšenice a kukuřice

SLOŽENÍ:

maso (syrové kuřecí maso 32,5 %, sušené kuřecí maso 32 %, hydrolyzovaný vepřový a drůbeží protein 4,5 %), rýže, glycerin rostlinného původu, celozrnná rýže, řepná vláknina, jablečné výlisky, drůbeží tuk, minerální látky, Perna mušle 0,1 %, glukosamin 0,1 %, chondroitin-sulfát 0,1 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

vlhkost 16 %, hrubý protein 26,7 %, hrubý tuk 8,4 %, hrubá vláknina 2,6 %, hrubý popel 6,9 %, vápník 1,6 %, fosfor 1 %.

 

Masová kapsa Menu Meat Mix 

Lákavě voní a také chutná! Ještě aby ne, když je tam 97 % masa doplněných chutnou zeleninou. Naše nová psí kapsička For Life Menu Meat Mix se vrací v novém obalu. Hezčí a praktičtější na uskladnění a cestování. Na obalu navíc vidíte, jaké suroviny doplňují složení. Kapsičky jsou bez GMO, sóji a přidaných barviv a aromat.

 Menu meat mix

 

Oblíbené mokré krmivo plné masa, které znáte pod názvem Menu Meat Mix, je opět zpět. Tato masová kapsa je ideální pro zpestření jídelníčku.

• 97 % masa (drůbeží, vepřové, hovězí) 

• se zeleninou (mrkev, hrách, celer)

• bez přidaných barviv a aromat

• neobsahuje sóju ani jiné GMO

Složení: maso 97 % (drůbeží, vepřové, hovězí), zelenina 2 % (mrkev, hrách, celer), minerály 1 %. Analytické složky: hrubý protein 12 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 78,5 %.

  

Dentální poloměkké tyčinky Fitmin For Life

Hledáte chutnou a zároveň kvalitní tyčinku, pamlsek pro vašeho psího mazlíčka? Vyzkoušejte tuto novinku na eshopu:

2788-2_511114079-h

 

• porézní tyčinka se speciálním tvarem na žvýkání přirozeně pomáhá odstraňovat zubní plak

• struktura a speciální tvar pečují o chrup vašeho mazlíčka

• obsahuje řasu Kelpu, která napomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene u dospělých psů. Tím napomáhá redukovat nepříjemný zápach z dutiny ústní, působí proti potížím způsobeným nesprávnou hygienou zubů a dásní

• tento pamlsek je vhodný pro psy od 4 měsíců věku

• hmotnost balení je 340 g ± 7 %. Balení obsahuje 20 kusů tyček.

2788-1_511114079-d-1_1   2788_511114079-d-2_1

Složení: obiloviny, glycerin rostlinného původu, maso a vedlejší produkty živočišného původu (sušené drůbeží 14 %), vedlejší produkty rostlinného původu (z toho jablečné výlisky 8 %), minerální látky a různé, oleje a tuky, řasy (řasa Kelpa 0,1 %). Analytické složky: vlhkost 18  %, hrubý protein 9  %, hrubý tuk 3  %, hrubá vláknina 2,1 %, hrubý popel 2,5 %

Kompletní sortiment dobrot pro vaše mazlíčky naleznete na e-shopu Fitmin:

tlacitko-e-shop