Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28.9. může být expedice a doručení některých objednávek o 1 - 2 pracovní dny prodloužena. Děkujeme za pochopení, tým Fitmin.

Vyzkoušejte nové produkty pro vaše psí mazlíčky

Neustále pro vás vyvíjíme nové produkty, abyste měli pro vaše mazlíčky široký výběr těch nejkvalitnějších produktů a dobrot. Představujeme vám novinky roku 2023 na e-shopu:

 

Poloměkké pochoutky Play & Train ve tvaru 🤎

Superprémiové poloměkké pochoutky pro psy ve tvaru srdíčka Play&Train jsou nyní připraveny pro Vaše mazlíčky! Tyto lahodné pochoutky jsou vyrobeny z čerstvého kuřecího masa, obsahují také glukosamin a chondroitin pro podporu silných a zdravých kloubů. V pochoutkách nenajdete pšenici ani kukuřici. Navíc mají nízký obsah tuku, takže se nemusíte obávat o váhu svého psa. Tyto superprémiové pochoutky jsou ideální jako zdravá odměna pro vašeho psa při hře a nebo výcviku. Vyzkoušejte je ještě dnes a uvidíte, jak váš pes bude nadšený.

VP-Fitmin-dog-Semimoist-Play-and-Train-Chicken-400g_1000px  VP_Semimoist-Play-and-Train-Chicken-400g_obsah_1000px

 

BENEFITY:

  • Poloměkké kuřecí pochoutky ve tvaru srdíčka
  • Vysoký podíl čerstvého kuřecího masa
  • Glukosamin a chondroitin-sulfát pro podporu silných a zdravých kloubů
  • Nízký obsah tuku
  • Bez pšenice a kukuřice

SLOŽENÍ:

maso (syrové kuřecí maso 32,5 %, sušené kuřecí maso 32 %, hydrolyzovaný vepřový a drůbeží protein 4,5 %), rýže, glycerin rostlinného původu, celozrnná rýže, řepná vláknina, jablečné výlisky, drůbeží tuk, minerální látky, Perna mušle 0,1 %, glukosamin 0,1 %, chondroitin-sulfát 0,1 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:

vlhkost 16 %, hrubý protein 26,7 %, hrubý tuk 8,4 %, hrubá vláknina 2,6 %, hrubý popel 6,9 %, vápník 1,6 %, fosfor 1 %.

 

Masová kapsa Menu Meat Mix 

Lákavě voní a také chutná! Ještě aby ne, když je tam 97 % masa doplněných chutnou zeleninou. Naše nová psí kapsička For Life Menu Meat Mix se vrací v novém obalu. Hezčí a praktičtější na uskladnění a cestování. Na obalu navíc vidíte, jaké suroviny doplňují složení. Kapsičky jsou bez GMO, sóji a přidaných barviv a aromat.

 Menu meat mix

 

Oblíbené mokré krmivo plné masa, které znáte pod názvem Menu Meat Mix, je opět zpět. Tato masová kapsa je ideální pro zpestření jídelníčku.

• 97 % masa (drůbeží, vepřové, hovězí) 

• se zeleninou (mrkev, hrách, celer)

• bez přidaných barviv a aromat

• neobsahuje sóju ani jiné GMO

Složení: maso 97 % (drůbeží, vepřové, hovězí), zelenina 2 % (mrkev, hrách, celer), minerály 1 %. Analytické složky: hrubý protein 12 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 0,5 %, hrubý popel 2 %, vlhkost 78,5 %.

  

Dentální poloměkké tyčinky Fitmin For Life

Hledáte chutnou a zároveň kvalitní tyčinku, pamlsek pro vašeho psího mazlíčka? Vyzkoušejte tuto novinku na eshopu:

2788-2_511114079-h

 

• porézní tyčinka se speciálním tvarem na žvýkání přirozeně pomáhá odstraňovat zubní plak

• struktura a speciální tvar pečují o chrup vašeho mazlíčka

• obsahuje řasu Kelpu, která napomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene u dospělých psů. Tím napomáhá redukovat nepříjemný zápach z dutiny ústní, působí proti potížím způsobeným nesprávnou hygienou zubů a dásní

• tento pamlsek je vhodný pro psy od 4 měsíců věku

• hmotnost balení je 340 g ± 7 %. Balení obsahuje 20 kusů tyček.

2788-1_511114079-d-1_1   2788_511114079-d-2_1

Složení: obiloviny, glycerin rostlinného původu, maso a vedlejší produkty živočišného původu (sušené drůbeží 14 %), vedlejší produkty rostlinného původu (z toho jablečné výlisky 8 %), minerální látky a různé, oleje a tuky, řasy (řasa Kelpa 0,1 %). Analytické složky: vlhkost 18  %, hrubý protein 9  %, hrubý tuk 3  %, hrubá vláknina 2,1 %, hrubý popel 2,5 %

Kompletní sortiment dobrot pro vaše mazlíčky naleznete na e-shopu Fitmin:

tlacitko-e-shop