Fitmin tip: Nakupte za 1490,- Kč a získejte Fitmin klíčenku jako dárek.

Kočičí krmiva

Kočičí krmiva Fitmin

Poctivá krmiva pro kočičí labužníky

Krmivo vyrobené v Česku

České krmivo z podhůří Orlických hor

Čerstvé maso

Čerstvé maso nejvyšší kvality

Kvalitní, chutné receptury

Receptury s vysokou chutností

Tradiční výroba krmiv pro zvířata

Tradiční výroba krmiv od roku 1998

Fitmin – Kvalita a chuť, kterou si oblíbí všechny kočky

Granule pro kočky

Mokrá krmiva

Pochoutky

Hračky pro kočky

Toalety a steliva

Antiparazitika

Ověřeno chovateli a věrnými zákazníky

“Krmivem Fitmin Purity krmím celou kočičí rodinu. Vyhovuje mi jak kvalita, tak obsažené přírodní látky a bylinky. Skvělá kondice a světové tituly z výstav asi mluví za vše…”

Libor Šula, světový chovatel Mainských mývalích koček

“Všechny naše kočičky si moc pochutnávají na nové receptuře krmiva. Když krmíte 75 zachráněných koček denně, potřebujete opravdu granule, o které se můžete opřít…”

Jarmila Tauberová, vede Kočičí dům pro kočky v nouzi

Fitmin Purity. Jednička mezi krmivy.

Holistická bezobilná krmiva s kvalitou a chutí ověřenou pravými šampiony nabízí čerstvé maso, bylinky, ovoce, zeleninu a superpotraviny. Nejlepší volba pro kočky všeho věku – od koťat až po seniory. Zaujmou i náročné. Nevěříte?

Zjistit více

Krmiva z čerstvého masa a nejkvalitnějších surovin

Respektujeme přírodu, a proto vnímáme kočky jako masožravé šelmy. Naše bezobilné receptury doplňujeme bylinkami, ovocem a zeleninou. Všech 9 receptur suchého krmiva se profiluje vysokým obsahem čerstvého masa, komplexem dentální péče, prebiotiky, vyváženým poměrem omega 3 a 6 mastných kyselin a také Herbs Vitality komplexem – směsí bylinek podporující trávící systém a celkovou vitalitu kočky. V řadě Purity najdete také hypoalergenní konzervy a poctivé přírodní pamlsky z čerstvého jehněčího, hovězího, kuřecího masa a zvěřiny

Koupit

 

Fitmin For Life. Chuť, která neomrzí.

Chutné krmivo navržené ve spolupráci s chovateli a odborníky tak, aby komplexní receptura zaujala všechny mlsné kočičí jazýčky. A to bez umělých dochucovadel.

Zjistit více

Vyvážené receptury z kvalitních surovin, které prostě chutnají

Z celkem 6 příchutí s novou ještě chutnější recepturu z čerstvého masa si vybere každý. Pšenici a kukuřici v našich krmivech nehledejte. For Life naopak dbá na vyvážený poměr vitamínů a minerálů, ukrývá komplex dentální péče a díky prebiotikům pozitivně ovlivňuje střevní mikroflóru. A chutnost? Tu nám ověřily desítky českých chovatelů. Přesvědčte se sami. Pro mlsné kočičí jazýčky máme v nabídce také šťavnaté kapsičky a masové konzervy. Můžete je smíchat s granulemi nebo je podávat samotné. Jejich výhodou je vysoký obsah masa, který zpestří vaší kočce jídelníček a zároveň ho obohatí o další vitamíny.

Koupit

 

 

Nahlédněte do výroby, nic neskrýváme.