Unikátní Výživový program pro psy na celý život

 

Original

Krmivo pro dobrodružná srdce.

Fitmin 6. generace je osvědčené krmivo šampionů v mushingu, canicrossu, agility, dogfrisbee, dogdancingu a chovatelství. Profesionálně inovováno na základě dlouhodobých zkušeností a aktuálních trendů.

Zjistit více

Lamb with Beef

Speciální krmivo pro ještě více radosti.

Nová superprémiová krmiva inspirovaná přirozenými potřebami psů se specifickými potřebami, založená na čerstvém jehněčím a hovězím mase s rýží, s obsahem 50 % čerstvého masa. Celkově řada obsahuje 9 druhů krmiv, pro malá, střední i velká plemena, od štěněte až po psího seniora.

Zjistit více

Lamb & Rice

Zaměřeno na jasné potřeby.

Superprémiové krmivo pro dospělé psy malých a středních i velkých plemen založeno pouze na jehněčím mase společně s rýží. Krmivo je vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergií nebo prostě jen pro psy upřednostňující jehněčí maso. Pro psy, kteří potřebují pravidelný příjem kvalitní energie, kterou získají z krmiva sestaveného přesně pro ně.

Zjistit více

 

Benefity

masovkrmivu

Poctivý zážitek z 50 % čerstvého masa v každém soustu

krmivoprokazdeho

Krmivo pro každého pohodáře i dobrodruha dle velikosti plemene, věku a míry aktivity

recklovatelneobaly

Respektujeme planetu díky ekologicky šetrným recyklovatelným obalům

krmivabezpsenice

Krmiva neobsahují pšenici, sóju ani geneticky modifikované suroviny

 

Reference

“Díky dlouhodobé spolupráci s Fitminem jsem mohl zdolávat všechny nejzajímavější závody světa v mushingu. Na krmivo Original nedám dopustit, naše sesbírané medaile mluví za vše. Mám 12 psů v perfektní kondici, kteří mohou každý den vyhrávat.”

Jiří Mencák, mistr světa v mushingu

“Chovu psů se věnuji přes 30 let. Za tu dobu jsem navštívila přes 100 výstav a přivezla přes stovky ocenění. Díky Fitminu jsou mnou chovaní psi na světové úrovni, jsou krásní, urostlí a zdraví.”

Barbora Slezáková Thielová, chovatelka, specialistka na výcvik psů a účastnice výstav

 

Nahlédněte do výroby, nic neskrýváme.