Vyberte si dárky k nákupu: nad 1000 Kč (šátek Fitmin), 1900 Kč (šampón Fitmin), 2900 Kč (ponožky Fitmin).

Doplňková krmiva pro psy

Vítejte v Apotéce Fitmin pro psy!

Představujeme vám Apotéku Fitmin pro psy - komplexní řadu doplňkových krmiv, která podporuje správný vývoj i fungování psího organismu.

Naše doplňková krmiva pro psy kombinují osvědčené postupy s moderními poznatky vědy. Jejich složení odráží dlouholeté zkušenosti s výživou. Díky tomu působí preventivně v oblastech, které jsou nejdůležitější pro spokojený život našich čtyřnohých parťáků. Na nich nám totiž ve Fitminu záleží nejvíce.

Doplňková krmiva z Apotéky Fitmin pro psy obsahují pečlivě vybírané suroviny i extrakty z přírodních látek v podobě, která je psím organismem nejlépe vstřebatelná.

 

man-dog

1394x449_doplnky_rada


Zažívání
a detoxikace

Podporuje detoxikaci organismu a stabilizaci žádoucí střevní mikroflóry. Díky obsahu huminových kyselin, prebiotik a probiotik příznivě působí na zažívání a zachovává rovnováhu trávícího traktu.
Zjistit více >

70 tablet / 239 Kč

zazivani_a_detoxikace_70tablet_2022_02

Dlouhověkost
a imunita

Pomáhá při regeneraci organismu a posílení imunity. U starších psů pozitivně ovlivňuje mozkovou činnost a vitalitu. Podporuje návrat k aktivnímu životu po nemoci, operaci či léčbě.
Zjistit více >

200 g / 429 Kč

Dlouhovekost_a_imunita_2022_02

  

Zuby
a dásně

Pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene a preventivně působí proti onemocnění dásní. Posiluje sklovinu a chrání před vznikem zubních kazů.
Zjistit více >

80 g / 289 Kč

zuby_a_dasne_80g_2022_02

Srst a kůže

Pomáhá zvyšovat kvalitu kůže, vybarvení a lesk srsti. Pozitivně ovlivňuje imunitu organismu a pomáhá posilovat kožní vazivo. Je vhodný pro dospělé, starší a výstavní psy.
Zjistit více >

160 g / 249 Kč

srst_a_kuze_160g_2022_02

  

Proč doplňková krmiva používat?

Při volbě jakéhokoliv doplňkového krmiva nezapomínejte na jednu základní věc. Vždy byste měli vědět, proč, kdy a jaké doplňkové krmivo používáte. Zároveň byste ho měli vždy správně nakombinovat s veškerou stravou - krmivem, pamlsky či jinými doplňky.

 

Nevíte si s výběrem doplňkových krmiv rady?

Pokud máte pochybnosti, zda dokážete vybrat správně, raději vše předem zkonzultujte se specialistou na výživu zvířat nebo s veterinářem. Vyvážený poměr živin v organismu je totiž základem dobrého zdraví a psychické pohody.

Klouby a prevence

Podporuje správný růst a vývoj pohybového aparátu. Pomáhá tvorbě kloubního vaziva a prevenci dysplazie kyčelních kloubů. Je vhodný pro psy s rychlým růstem, aktivním životem či nadváhou.
Zjistit více >

200 g / 549 Kč

Klouby_a_prevence_2022_02

Klouby a úleva

Pomáhá při bolestivém pohybu, protože podporuje regenerační schopnosti chrupavek a vazů v kloubech. Působí protizánětlivě a jako prevence poruch pohybového aparátu.
Zjistit více >

200 g / 579 Kč

Klouby_a_uleva_2022_02
 

 

Sport
a regenerace

Pomáhá zvýšit fyzický výkon, vytrvalost a regeneraci organismu. Doplňuje pohotový zdroj energie a oddaluje únavu během fyzických výkonů. Podporuje růst, ochranu a obnovu svalů. Zjistit více >

240 g / 349 Kč

Sport_a_regenerace_2022_02 (1)

Lososový olej

Za studena lisovaný olej z norských lososů s obsahem esenciálních Omega-3 mastných kyselin podporuje zdravý růst a vývoj. Působí protizánětlivě a podporuje cévní a mozkovou činnost. Zjistit více >

200 ml / 199 Kč

losos_olej_300ml_2022_02 (1)

 

Jaké jsou formy doplňkových krmiv?

Na trhu jsou k mání různé formy doplňkových krmiv. Když se zaměříme na způsob aplikace, lze nalézt hned několik forem: sypký prášek, tablety (klasické či žvýkací), nápoje, pasty, gely, směsi bylin a jiné. Nejčastěji se setkáte zřejmě s prvními dvěma formami, tedy sypkým práškem a tabletou.

 

Je lepší sypký prášek nebo tableta?

Každá forma doplňkového krmiva má své plusy a mínusy. Doplňkové krmivo ve formě sypkého prášku pohodlněji zvířeti podáte - snadno ho přimícháte do krmiva a odpadnou vám boje s podáváním tablety. U tablety naopak víte, že zvíře dostane vše, co jste mu chtěli dát, nedrolí se.

Multivitamin

Posiluje obranyschopnost a vitalitu psa. Probiotika a prebiotika udržují střevní mikroflóru. Obsažené látky podporují detoxikaci organismu a udržují zdravý srdeční sval. Ideální pro psy s oslabenou imunitou nebo zvýšenou zátěží.
Zjistit více >

200 g / 429 Kč

Multivitamin_2022_02

 

BARFujte vyváženě

Ať už krmíte jakkoliv, je třeba zajistit psovi dostatek energie, živin, minerálů i vitamínů. Každý přístup k výživě má svá specifika. Proto v Apotéce Fitmin pro psy najdete i speciální doplňkové krmivo pro psy krmené BARFem neboli doma vařenou stravou, které se sype přímo do misky.

Zjistit více

VAHA_BARF_2021_1

 

Průvodce doplňkovými krmivy pro psy
na jednom místě!

  • Přehledná brožura s kompletními informacemi o doplňkových krmivech pro psy.
  • Najdete v ní rady, kdy a jak je správně podávat a na co si dát pozor.
  • Pomůže s orientací v terminologii, účinných látkách a jejich vlivu na zdraví psa.
  • Rozhodli jste se BARFovat? I vám poradíme, jak na to.
  • Přehledně, odborně, zdarma.

BROZURA-video_CZ_2022_1000x668px